Vyřešte Vánoce elegantně – šperkem!

0
Šperk, nebo chcete-li klenot byl odpradávna ozdobou žen i mužů. Nejstarší nálezy provrtaných mušlí, které sloužily jako šperky, jsou asi 100 tisíc let staré. Některé šperky sloužily jako amulety jiné byly výrazem postavení a autority.

 

Dnes už nosí šperk prakticky každý a najdete opravdu málo lidí, kteří by neměli vůbec žádný. Pokud klenot nemají zrovna u sebe, pravděpodobně jej mají doma ve šperkovnici nebo šuplíčku, někteří dokonce v trezoru.

Klenot v jakékoliv formě a podobě je také okouzlujícím dárkem. Jen těžko naleznete ženu, která by nebyla nadšená z prstenu nebo náhrdelníku, ať už je zlatý, stříbrný, skleněný nebo z chirurgické oceli. Na trhu je opravdu nepřeberné množství šperků z různých druhů materiálu a ještě větší množství designových variant. Výrobou šperků se zabývají zlatníci a šperkaři, kteří neustále své výtvory zdokonalují.

 

Zlato a stříbro se pro svoji cenovou náročnost v poslední době nahrazuje ocelí a bižuterií. Mnohdy i tyto šperky jsou pro jejich nositele také přijatelnější kvůli různým alergiím, které naši společnost sužují čím dál častěji. Šperky se dnes nenosí jen na klasických místech jako jsou ruce nebo krk, ale čím dál častěji ho naleznete v pupíku, nose i na intimních partiích. Piercing jak se ozdobám do pupíku a intimních partií říká je převážně z chirurgické oceli. Tato ocel je díky svým vlastnostem nazývána materiálem nového tisíciletí.

Výhodou chirurgické oceli je vysoká odolnost vůči jakémukoliv narušení povrchu a její stálost (kvalitou předběhla kovy jako je zlato a stříbro). Důkazem toho je použití v chirurgii, kde jsou tyto vlastnosti nevyhnutelné. Další její pozitivní vlastností je bez alergičnost.

 

Takovéhle šperky jsme pro vás Ewitky našli na Coolsperky.cz. Naleznete zde obrovské množství nádherných šperků od piercingů které potěší hlavně ty mladší generace, náušnic, náramků, přívěsků, řetízků, manžetových knoflíčků až po spony na kravaty a peníze. Ale také wolframové šperky, kožené šperky, šperky z fimo hmoty, keramické šperky a šperky Swarovski. Jsou často v barevných kombinacích, tyto barvy jsou součástí struktury materiálu, čímž je zaručena jejich barevná stálost.

Firma Coolsperky.cz se zabývá prodejem a dovozem šperků z chirurgické oceli a luxusní bižuterie (maloobchod a velkoobchod). Jejím cílem je, nabídnout Vám široký výběr zboží v nejlepší kvalitě a za nejvýhodnější ceny. Denně aktualizovaná nabídka šperků a snaha o prodej vždy aktuálního a moderního zboží bude vést pokaždé k Vaší maximální spokojenosti.

 

Jak vybrat správnou velikost prstenu?

Aby jste si vybrali prsten, který Vám padne,musíte nejdřív určit tu správnou velikost. Když nevíte jakou velikost prstenu pro Váš prst a nebo osoby, kterou chcete obdarovat, použijte jednu z metod uvedených na stránkách firmy.

 

Nejsou to ovšem jen šperky, které dokážou potěšit ženu. Aby Vaše image byla dokonalá, potřebujete také jedinečnou kabelku. Pokud možno na každou příležitost jinou jak velí dnešní trend. Na stránkách Coolsperky.cz naleznete kolekce luxusních kabelek ze kterých je radost vybírat. Je libo Italskou nebo Francouzskou kolekci? Ewita si je jistá, že si vyberete tu pravou!

Dámy, ještě stihnete Ježíškovi napsat Vaše přání tak neváhejte a vyberte si stejně jako Vaše Ewita!