Vyzvedáváte obědy ze školní jídelny? Nezapomeňte na kvalitní jídlonosič
2 min. čtení

Vyzvedáváte obědy ze školní jídelny? Nezapomeňte na kvalitní jídlonosič

Školní jídelna není ani zdaleka určená pouze pro stravování vašich ratolestí, ale jejích služeb ve velkém využívají i starší ročníky. Ve většině případů se dočkáte mnohem lepších jídel, než na jaká jsme byli zvyklí z našich mladých let. Chcete-li si zakoupené polévky, hlavní jídla i dezerty sníst v práci nebo doma, neobejdete se bez patřičného vybavení. Jaká varianta stojí za to?

Levné řešení

V současné době lze zvolit ze dvou nejběžnějších typů pomůcek, díky nimž si snadno a bezpečně přenesete svůj oběd. Jestli toužíte po klasickém a opravdu levném typu, vsaďte na jídlonosič z plastu. Ten vás potěší svou lehkou váhou, cenou nepřesahující dvě stě korun a velkou odolností. Pravděpodobně nejoblíbenější variantou je produkt Renostav se třemi patry. Ten sestává ze tří misek, přičemž každá disponuje objemem jednoho litru. Speciálně navržený plast lze vložit i do mikrovlnné trouby.

Elegantní provedení

Druhou možností je jídlonosič z nerezu. Daný typ je vyrobený z poctivé oceli, která se chlubí mechanickou i chemickou odolností, udrží pokrmy dlouho teplé a bez problémů vám bude sloužit do konce života. Za zmínku stojí populární produkt Orion se čtyřmi patry. I v tomto případě si každá miska připisuje objem jednoho litru. Sice utratíte o několik stovek korun více, ale z dlouhodobého hlediska budete mít vystaráno.

Ať už vás zaujme levnější plast, či spíše vsadíte na stálejší nerezovou ocel, podívejte se na internetové stránky pod odkazem odkulinare.cz. Objevíte se v prostředí šikovného e-shopu, jehož specializací je vybavení pro všechny milovníky vaření. Během několika málo kliknutí objednáte jakékoliv pomůcky, a tak vám odpadne povinnost složitého objíždění kamenných prodejen a shánění jídlonosičů v celém širém okolí.