5 tipů, jak naplánovat dovolenou s dětmi v okolí Zlína
2 mins read

5 tipů, jak naplánovat dovolenou s dětmi v okolí Zlína

  • Jeďte za krásnou přírodou

Život ve městě bývá stresující a okolní prostředí s malým výskytem přírodních území není to nejlepší místo, kde by děti měly trávit čas. Bohužel to většinou nejde změnit, a proto je dobré alespoň jednou za čas vyrazit na dovolenou do míst, které nabízí krásnou přírodu. V okolí Zlína leží lesy a přírodní stezky. A aby to nebylo tak obyčejné, můžete navštívit i hrad Buchlov nebo krásné zahrady v Kroměříži.

 

  • Poznání a poučení pro starší děti

Zlín je kulturní město, které by měl znát každý. Slavné působiště Tomáše Bati nabízí obuvnické muzeum nebo nově i zajímavou městskou hru Baťův Zlín, kde se děti dobrodružnou formou dozvědí mnoho informací nejen o bohaté historii města.

  • Hladové děti si výlet neužijí

Při výběru ubytování ve Zlíně myslete na to, aby byla zajištěna i dostatečně kvalitní kuchyně a možnost dobrého stravování. Penzion UNO nabízí výbornou domácí kuchyni, na které si pochutnají jak dospělí, tak děti.

 

  • Příjemné ubytování v rodinném penzionu

Pro krásný prožitek z výletu je nutné být pořádně vyspalý a odpočatý. U dětí to platí dvojnásob. Drahé a přehnaně vyzdobené hotely jsou zbytečné a pro klidnou dovolenou s dětmi je mnohem lepší vybrat ubytování v rodinné a pohodové atmosféře. Ubytování ve Zlíně nabízí mnoho takových možností, při plánování dovolené ale není dobré otálet s rezervací míst.

 

  • Hlavně zábavně

Děti by se na dovolené neměly nudit, protože jakmile se začnou nudit, začne to být otravné jak pro ně, tak pro vás. Naštěstí je v okolí Zlína plno míst, kam vyrazit. Při hezkém počasí si můžete užít den na koupališti. Velkým lákadlem je také Zoo Lešná, kde na děti čekají zvířata z celého světa.