Pokud chce vaše dítě nějakou hru, ale vy nejste jejich zastánci, pořiďte mu Zeldu
5 min. čtení

Pokud chce vaše dítě nějakou hru, ale vy nejste jejich zastánci, pořiďte mu Zeldu

Protože tu si určitě zamilujete i vy. Jedná se o opravdu vynikající hru, která v sobě skrývá nejenom výborné hrací triky, ale vždy i silný příběh. Zelda má samozřejmě několik dílů. Některé jsou na počítač, některé na hrací konzoli Wii od Nintenda. A tou nejlepší je podle mě Zelda and the Twilight princess na wii. Představuje další pohled na zemi Hyrule, na níž padl hrozivý stín zla, přičemž tenhle pohled je zcela v intencích žánru akčních RPG. Opět se nadějete přítomnosti charismatického hlavního hrdiny jménem Link, který se příchozí temnotě, resp. soumraku, musí stůj co stůj postavit – přirozeně s legendárním mečem v ruce (předem můžu říct, že cestu k jeho získání si zamilujete).

Celá hra má už podle názvu temný nádech, který spolu s poměrně slušnou grafikou dává celé hře úplně jiný rozměr. Nehledě na to, že díky ovládání wii, kdy vlastně mácháte ovladačem podle toho, co chcete, aby Link udělal, dělá ze hry opravdový zážitek. V Twilight Princess na vás čeká neuvěřitelně rozlehlý, navíc docela rozmanitý a členitý svět, kde potkáte staré známé tváře z předchozích dílů. Ne vždy jsou tahle shledání stejně příjemná a čarovná, ale buďte trpěliví, uvedená vlastnost se tu rozhodně vyplatí, neboť nová Zelda nabízí mnoho desítek hodin ke svému pokoření. Cca 36 hodin, pokud víte, co máte dělat, což přirozeně nikdy hned nevíte, takže vás čeká spousta hodin skvělé zábavy.

Jediné, na co si musíte dávat pozor je, aby si vaše dítě ovladač připnulo pořádně k ruce, protože se může stát, že mu v zápalu hry vyklouzne a může s ním i něco shodit. Třeba vylít džus nebo něco podobného a nepříjemný bonus navíc hned máte na koberci. Ale ani s tím si nelamte hlavu, s tím vám pomohou zaměstnanci úklidové firmy A SERVIS LIPKA, čištění koberců a sedaček Ostrava.

Objednat prarodičům firmu na mytí oken v Ostravě není žádná věda

Několikrát do roka umývám u svých prarodičů okna. Mají už svůj věk, na všechny práce nestačí a občas trpí závratěmi. Ráda jim s jejich povinnostmi pomáhám a taky se o ně bojím, takže bych nerada, aby u nich došlo k nějakému úrazu. Jenomže letos to dopadlo tak, že jsem k úrazu přišla já. Zlomila jsem si při pádu z kola ruku. Asi nemusím nikomu říkat, jak je to nepříjemné a z kolika činností je pak člověk vyřazený. Třeba i z mytí oken u svých prarodičů. Přemýšlela jsem, co s tím, nikdo z rodiny mě neměl chuť zastoupit a radši se domluvili, že jim tentokrát to mytí oken zaplatíme. Vyhledat vhodnou firmu jsem dostala za úkol samozřejmě já.

Potřebovala jsem najít někoho, kdo se k nim bude chovat mile a nejlíp, aby s nimi prohodil i nějaké to slovo. Hledala jsem firmy, které budou spolehlivé, dochvilné a samozřejmě práce, kterou odvedou, bude provedena kvalitně. Podle kladných recenzí jsem si vybrala A SERVIS LIPKA, mytí oken Ostrava, čištění fasád. A doufala jsem, že všechno proběhne hladce.

39304470 - window and curtain with plants in the room

Když jsem prarodičům volala, abych se zeptala, jak mytí oken proběhlo, babička mi celá nadšená líčila, jaké skvělé chlapíky jsme jim tam poslali. Říkala, že přijeli přesně načas a s chutí se pustili do práce. U toho si stihli s prarodiči i popovídat. Práce jim šla pěkně od ruky, pečlivě vyčistili celou plochu, rámy i parapety. S leštěním si dali dost záležet, prý měli mnohem lepší techniku než já, leštili okno na sucho bavlněnou plenkou a nakonec jim tam nezůstaly šmouhy, které mně obvykle zůstávají.

Uvažuji, že bych si je pro sebe příště taky objednala, očividně mi moc mytí oken nejde a není špatné práci někdy přenechat profesionálům, užít si volný čas a kochat se nádherně čistými okny.