Aby duše našla klid
2 mins read

Aby duše našla klid

Svátek všech svatých a zemřelých, alias Dušičky, jsou nedílnou součástí listopadových dní. Přestože je toto období obecně vnímáno jako nostalgické, depresivní až nepříjemné, málokdo se nevydá na hřbitov, aby se pomodlil za své bližní, rozsvítil jim svíčku a vzpomněl na ně v dobrém.

Víra, že jejich duše našla klid, nás jako lidstvo drží v naději, že nežijeme nadarmo a jednou se na onom světě všichni setkáme. Duchovno je v tuto chvíli více než intenzivní a spousta lidí se ptá, zda-li život po životě existuje. Patříte mezi ty, kteří věří v z mrtvýchvstání? Kteří chtějí navázat spojení se záhrobím? Kteří věří ve sny, skrze něž jim mrtví něco sdělují?

 

Vědmy s darem od Boha

Jednotné pojetí duchovní energie neexistuje. Uspokojivě vysvětlit věci mezi nebem a zemí dokáže pouze věštírna. Profesionálové s darem vidět do budoucnosti a odborníci citliví na esoteriku mají dar od Boha, který je všemocný, vše řídí a vše je v jeho rukách.

Kartářky mají dostatek zkušeností i úcty, aby poznaly, kdy je možné spojení s médiem a kdy je lepší využít klasických tarotů. Věštba z karet je nejen výkladem současnosti a budoucnosti, ale i nasloucháním a budováním důvěry. Pomoc bližnímu je Boží poselství, které kartářky beze zbytku naplňují.

 

Jak uzdravit duši i tělo?

Věštění je jakousi S.O.S pomocí, když jste v nouzi či vás něco trápí. Bolest na duši je třeba řešit co nejdříve, nejlépe ihned, jelikož když dlouho stůně duše, onemocní i tělo. A hrdinů jsou plné hřbitovy. Dá se tomu předejít. Žádejte si rychlý výklad karet nebo věštbu, která zanalyzuje aktuální situaci a zároveň nastíní cestu, která vede ke světlu na konci tunelu.

Málokdo se odváží napřímo zeptat, jak dlouho ještě bude jeho svíce na tomto pozemském světě svítit a nutno říct, že profesionální vědma na otázku smrti nikdy neodpoví. Může však poradit, jak se zdravím naložit, poslat energii, srovnat čakry, zharmonizovat vaši duši a po dohodě provést i doporučené rituály.