Aby zimní chvilky byly stále prohřáté, přiložte do kamen

0

Vyhřátý domov, plápolající plamínky ale i čištění krbů a kamen si můžeme užívat. Se speciálním pomocníkem jsou totiž momenty v teple dlouhé, zatímco čištění zabere pouhou chvíli.

Mezi oblíbené zimní činnosti rozhodně patří sáňkování nebo pořádná koulovačka. A to zejména pokud můžeme poté celí vymrzlí přiběhnout rovnou k hořícímu krbu, zabalit se do deky a dát si teplý čaj.

Často si přejeme, aby takové chvíle trvaly věčně. Bohužel nám tak ale připadají spíš momenty, kdy musíme zmíněné krby nebo dokonce kamna čistit. Těm se snadno můžeme vyhnout s pomocníkem, který celý proces čištění kamen či krbů urychlí, a navíc nás uchrání od rozvířeného popela. Speciální vysavač má uzpůsobenou a ohnivzdornou nejen sběrnou nádobu, ale i ostatní příslušenství včetně sací hadice. Nepřekvapí ho ani schovaný horký uhlík, takže se díky němu snadno vyhneme nemalým nepříjemnostem.

Vysavač na popel a suché nečistoty

Pro vysávání popela, ale i dalších suchých nečistot je vysavač Kärcher AD 4 Premium přímo stvořen. Integrovaný výfukový filtr nevypustí žádné nečistoty ven a odfiltruje i malé částice prachu. Když během vysávání zmáčknete tlačítko čištění filtru, odstraníte z něj nánosy nečistot, a ještě tím zvýšíte sací výkon. Celá sběrná nádoba je kovová a má praktickou rukojeť, která umožňuje pohodlné vysypání nečistot, aniž byste se ušpinili. Z kovu je vyrobena i hubice a hadice, která má navíc horní vrstvu z PVC. Odolný materiál zajišťuje maximální bezpečnost vám i vaší domácnosti. Veškeré příslušenství je uloženo přímo na vysavači, vždy po ruce a připraveno k použití, kdy a kde je zrovna potřeba.

Podívejte se, jak je úklid popela s tímto vysavačem snadný

Vysavač využijete nejen na vysávání popela, ale i jinde v domácnosti, kde je potřeba vysát suché či hrubé nečistoty – dílna, kůlna, sklep, garáž apod. Během léta ho stejně dobře zúročíte při čištění venkovního grilu.

Více informací o vysavači na popel, ale i jiných pomocníků pro udržení domácnosti v čistotě, naleznete na www.karcher.cz