Aku nářadí Makita ocení manžel i tatínek
5 min. čtení

Aku nářadí Makita ocení manžel i tatínek

Abychom se vyhnuli vánočnímu shonu, uděláme nejlépe, když nákup dárků pro své blízké vyřešíme s dostatečným předstihem. Co otce nejvíce baví. Co si ale počít v případě, že nás nenapadá, co pořídit svému partnerovi nebo otci? Dárky pro muže se nevybírají snadno. Naštěstí kvůli nim nemusíme pobíhat po nákupních centrech, stačí projít internet a máme vyhráno. Potřebujete poradit s darem pro manžela? Nechte se inspirovat následujícím článkem.

Praktickým dárkem nic nezkazíte

Nejprve je třeba si uvědomit, co našeho muže nejvíce baví.  Někdo má rád auta, někdo hudbu a jiný nemá vyhraněný koníček. Ať už se náš manžel zabývá čímkoliv, jedno je jisté, každý chlap by měl doma mít pořádné nářadí. Na první pohled se to může zdát jako nudný neoriginální dárek, ale opak je pravdou! Muži milují praktické dary. Na rozdíl od žen většina z nich přesně takový prezent ocení. Ne nadarmo se říká, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše.

Jak ale správné nářadí vybrat, když mu vůbec nerozumíme? Žádný strach. Internetových obchod schipro.cz nabízí nejen pestrý výběr aku nářadí, ale navíc také poradenské služby. Nemusíme se bát zvednout telefon nebo napsat email a zeptat se. Ochotní zaměstnanci nám poradí s jakýmkoliv dotazem. Společnost Schipro se zaměřuje na značku aku techniky Makita, která je ve světě velmi oblíbená. Jedná se o kvalitní produkty, které poslouží profesionálům i amatérským kutilům. Vašemu partnerovi jistě udělá radost například moderní spolehlivá aku vrtačka Makita.

 

Cena versus kvalita

Pokud chceme najít kompromis mezi cenou a kvalitou, vyplatí se navštívit eshop společnosti Schipro, který je dlouhodobě nejlevnějším obchodem nabízejícím tento typ zboží v ČR. Jedná se o autorizovaného prodejce japonské Makity, která se vyznačuje vysokou kvalitou a dlouhou životností. Pro výrobu produktů využívají kvalitní materiály, takže nářadí vyniká dlouhou životností. Aby byly produkty Makita co nejbezpečnější a jednoduché na obsluhu, vyvíjí společnost stále nové technologie. Nemusíte se tak bát, že by váš manžel přišel při manipulaci s nářadím k úrazu, jak tomu může být u levnějších produktů tohoto typu.

 

Brusky, vrtačky a příslušenství

Mezi vybavení každého kutila patří nejrůznější elektronářadí. Aku vrtačka či bruska Makita vám bude sloužit dlouhá léta. Jedná se o profesionální pomocníky, které využijete při domácích pracích, kutilských projektech nebo v práci. Samozřejmě existují různé typy zmíněných nástrojů. Pro profesionální práci se vyplatí investovat do dražších kousků, které na rozdíl od těch levnějších vynikají různými funkcemi a mají delší životnost. Průměrnému kutilovi však postačí i levnější varianta za předpokladu, že se nechce pouštět do kariéry řemeslníka. Makita vyrábí nářadí již od roku 1958 a našla si své fanoušky po celém světě. Společnost Schipro kromě aku nářadí Makita nabízí také vhodné příslušenství ke každému ze svých produktů. Najdete zde jak vrtáky pro všelijaké materiály, tak kotouče pro uhlové brusky. Výběr záleží jen na tom, pro jakou činnost je nástroj určen.

Pro úhlové brusky je na výběr z řezných, brusných a diamantových kotoučů. Každý z nich má jiné vlastnosti a je určen pro zpracování různých materiálů. Pokud si nevíte rady, který vybrat, můžete se poradit, nebo vzít od každého jeden. Stejně tak vrtáky pro aku vrtačky mají různá provedení. Jeden vrták slouží pro práci v dřevem, jiný pro vrtání do zdi. Navíc je třeba zaměřit se také na jeho průměr. Naštěstí se nabízí možnost nakoupit celý set vrtáků o různých průměrech. Takže až budete chtít pověsit poličku nebo obraz, váš muž už se nebude mít nač vymlouvat. No uznejte, není to tak trochu i dárek pro vás?