Báječná zimní dovolená v Rokytnici nad Jizerou
2 mins read

Báječná zimní dovolená v Rokytnici nad Jizerou

Přemýšlíte o vhodném místě pro zimní dovolenou v Čechách? Vyrazte do oblíbených Krkonoš, kde si zamilujete místní přírodu. Oblíbeným zimním střediskem v Krkonoších je Rokytnice nad Jizerou. Ubytujte se v útulných apartmánech s jedinečnou atmosférou nebo v některém z penzionů či hotelů. A co třeba pronájem rovnou celé chalupy, abyste měli během pobytu maximální soukromí?

Kde se v tomto regionu ubytovat

Zimní pobyty v České republice jsou pět v kurzu. Vyrazte i vy, nebudete litovat. K ubytování v Rokytnici nad Jizerou je možné využít dlouhou řadu hotelů, penzionů, apartmánů, chat a chalup. Záleží na tom, jestli preferujete spíše soukromí nebo naopak ruch a nejrůznější doplňkové služby, mezi které patří snídaně nebo polopenze, wellness, zábavné programy a další.

Místo jako stvořené pro sport a odpočinek

V tomto regionu si přijde na své opravdu každý. Toto místo je ideální pro milovníky lyžování, bobování, běžkování nebo procházek přírodou. Nadšeni budou i ti, kteří vyhledávají možnosti relaxace a odpočinku. Dovolená v Rokytnici nad Jizerou je tak jako stvořené pro páry, rodiny s dětmi i seniory, zkrátka pro každého, kdo touží po dovolené v krásné lokalitě uprostřed přírody a na dosah zajímavých výletních cílů. Zarezervujte si vámi vybrané ubytování na Hotel.cz a užijte si parádně strávené dny v Krkonoších.

Tipy na výlety v Rokytnici a okolí

A kam vyrazit na zajímavý výlet? V zimě lze přímo v místě využít skiareál, kde jsou k dispozici lyžařské vleky a lanové dráhy, které vás vyvezou na hřebeny hor. Uchvátí vás nový vyhlídkový lesopark a vyhlídka Strážník. Vydejte se na Stezku Po stopách pašeráků, na které na vás čeká několik zastavení a informační tabule. Za návštěvu stojí i nedaleké Mumlavské vodopády nebo také Ski muzeum v Harrachově.