Bateriová škrabka na led?
2 min. čtení

Bateriová škrabka na led?

Že jste o tom ještě neslyšeli, bateriová škrabka na led? Nedokážete si to představit? Představte si typické zimní ráno po mrazivé noci, konečně máte děti teple oblečené, věci do školky i do školy zbalené, přijdete k autu a na něm led. Nastartujete motor, aby se auto zahřálo a led trochu povolil, vezmete škrabku a škrabete a škrabete. Děti mezitím vyvádějí v autě, pokřikují a zlobí. Co se ale zbavit ledu oknech auta během 2 až 3 minut? To by bylo fajn, že? A to by byl dárek k Vánocům.

elektrickou škrabkou na led Kärcher EDI 4 (doporučená cena 1 290 Kč) očistíte námrazu na oknech vozu za 2 až 3 minuty. Elektrická škrabka váží jen 550 g a odstraní rychle a bez větší námahy i odolnější vrstvy ledu z oken automobilů. Práce s ní je jednoduchá. Přístroj je kompaktní a pohodlné uchopení za horní část zajistí i bezpečí vašim prstům, které tak nepřijdou do styku ani s čepelemi, ani s ledem. Zařízení lehce přitlačte na čištěný povrch a rotující kotouč se šesti plastovými lopatkami vrstvu ledu v mžiku odstraní.

Škrabka je vybavena funkcí inteligentního přepínání v pohotovostním režimu, který zajišťuje automatický start. Lopatky se zastaví v okamžiku, kdy přístroj zvednete a po přiložení se opět spustí. Při plném nabití má baterie výdrž cca 15 minut, což vystačí hned na několik dnů. Díky Li-Ion dobíjecí baterii může zařízení zůstat ve vozidle i delší dobu, aniž by se vybilo. Zařízení nabíjejte doma pomocí přiloženého nabíjecího kabelu. Pro bezpečnou manipulaci a uskladnění je přístroj vybaven krycím víčkem. A pokud jsou plastové nože už hodně opotřebované, lze jednoduše vyjmout celý disk bez nářadí a vyměnit za nový.  www.karcher.cz