Bílé slůně – průvodce světem vašeho dítěte

0

„Bílé slůně“ může provázet vaše děťátko od narození do předškolního věku. Jedná se o internetový obchod, který nabízí kvalitní oblečení právě pro děti uvedeného věku. Při nákupu se můžete spolehnout na kvalitu, příjemný design a dobré ceny. Pojďme se nechat provést malým bílým slůnětem po  jeho království www.bileslune.cz .

 

Bílý slon býval kdysi v jižní Asii považován za něco zvláštního a posvátného. Vlastnictví Bílého slona bylo známkou spravedlnosti, prosperity a míru. BÍLÉ SLŮNĚ může být tedy považováno v přeneseném smyslu slova mládětem Bílého slona. Je zárukou mimořádné kvality, zvláštního a jedinečného přístupu k zákazníkům, dobré ceny a vaší spokojenosti. Všechno ale pěkně po pořádku.

 

BÍLÉ SLŮNĚ = mimořádná kvalita

Dětské oblečení, které internetový obchod BÍLÉ SLŮNĚ nabízí, je velmi kvalitní. Veškeré zboží je dodáváno českými výrobci. Vždyť ti nejlépe vědí, co české děti chtějí nosit a do čeho své děti naopak maminky rády oblékají. Maminky pak také hledí nejen na pěkný design, ale i na praktické využití dětského oblečení a na to, aby se v tomto oblečení děti cítily co nejlépe a nejpohodlněji. Velmi žádaná je v současné době bio kvalita oblečení. Co si pod tím máte představit? Toto oblečení je vyrobené z bio bavlny či bambusu. U těchto plodin, určených pro výrobu bio oblečení, nebylo při jejich pěstování použito žádných chemických prostředků, postřiků a hnojiv. Oblečení z bio kvalitou je vždy doloženo certifikátem, který potvrzuje použití bio produktu k výrobě. Toto oblečení je tedy pro vaše děti tím nejlepším, co jim můžete dopřát. Je zároveň vhodné pro děti s různými vyrážkami a ekzémy. Kožní problémy sice neléčí, ale nezpůsobuje zhoršení či alergické reakce. Podobné je to také s oblečením z bambusu. Bambusové vlákno je přezdíváno „chytré vlákno“ a to díky svým neuvěřitelným vlastnostem. Je antibakteriální, antistatické a výborně absorbuje pot. Má mimořádné termoregulační vlastnosti a na omak je velmi příjemné a jemné. Proto si získává stále větší oblibu právě při výrobě dětského oblečení. Děti se v něm cítí zkrátka skvěle.

 

 

BÍLÉ SLŮNĚ = spokojenost zákazníků

Pečlivý výběr dodavatelů téměř vylučuje prodej nekvalitního zboží, což by mohlo mít za následek nespokojenost zákazníků. Dodá-li výrobce špatné zboží, příště už příležitost nedostane. Sortiment v tomto obchodě se stále rozšiřuje a snaží se pokrýt neustálý hlad po novém zboží, neokoukaném sortimentu nebo dobrém výrobci oblíbeného oblečení. Každý měsíc můžete využít akčních slev na vybrané zboží. A pokud nakoupíte, se svou objednávkou se můžete záhy potěšit doma. Je to tím, že veškeré zboží je skladem a tak expedice objednávek probíhá obratem.

 

 

S BÍLÝM SLŮNĚTEM je radost nakupovat. Nakupujete z pohodlí domova a zvládnete vše s minimem úsilí a spotřebovaného času. Ten můžete věnovat právě svým dětem a své rodině.

 

Bílé slůně
P.O.Box 33
770 10 Olomouc 10

E-mail: info@bileslune.cz

Tel.: 732 103 567

 


www.bileslune.cz