Utáhněte si svůj opasek

0

Doba velí šetřit, tak bychom si opasky měli utáhnout všichni. Že žádný nemáte? Tak to jste v pravý čas, na pravém místě. Zveme vás do internetového obchodu s opasky a šperky. www.opasky-sperky.cz


 

Pásky-opasky, kabely-kabelky

V nabídce tohoto internetového obchodu najdete bohatou nabídku opasků a to jak pánských, tak dámských. Vybere si opravdu každý. Někoho zaujmou extravagantní kousky, které mají nápadné spony a potisk. Další upřednostní výběr spíš jednodušších a elegantních pásků. Ty jsou v různých barvách, s jemným zdobením a působí velmi exkluzivně. Co se týká použitých materiálů, tak opasky jsou k mání buď z ekokůže a nebo z pravé hovězí kůže. Kabelky a peněženky vás zaujmou barevností a nápaditostí. Je  také libo luxus z pravé kůže nebo praktické provedení imitace například hadí kůže? Výběr je jen na vás.

 

 

 

 

Šperky Jablonex

Společnost Jablonex Group v loňském roce zastavila výrobu. Nadále však obchoduje s bižuterií a proto šperky Jablonex mohou zůstat v nabídce i tohoto internetového obchodu. Šperky z Jablonexu mají tradici a jsou stále žádané. Navíc jejich kvalita je nesporná. Určitě si ze zdejší nabídky vyberete i vy. Vybírat můžete náhrdelníky, náramky, náušnice, prsteny nebo celé sady. Třeba právě tady pořídíte vánoční dárky pro své dámy blízké vašemu srdci.

 

Šperky s rivoli a zirkony

Rivoli – nebo prostě jen rivolky, jsou bezdírkové broušené kamínky. Jejich výbrus má na vršku i spodku po jedné řadě stejného počtu facet. Šperky s těmito kameny působí velmi luxusně při zachování příznivé ceny. náramky, náušnice nebo přívěsky jsou s povrchovou úpravou Rhodium-antialergenní. A co to znamená? Jednoduše řečeno to, že vám nebudou černat a nezpůsobují alergické reakce. Bez obav je tedy může nosit každý a tak často, jak si přeje.

Zirkon – briliantový brus ze syntetické sloučeniny cubic zirkonia (CZ). Vyznačuje se vysokou tvrdostí, lom světla a možnost zbarvení často imituje diamanty. Jsou tedy velmi oblíbené při výrobě šperků. Šperky jsou elegantní a oblíbené. Přáli byste si je i vy? Přijďte si vybrat. I tyto ozdůbky mají povrchovou úpravu Rhodium-antialergenní.

 

 

Štrasová bižuterie

Blíží se čas „tanečních“, plesů a firemních večírků. Pokud chcete oslnit a zaujmout něčím zvláštním, je právě teď čas poohlédnout se po tom pravém kousku nebo soupravě. Sáhněte buď po klasice v parádním provedení nebo se zkuste trochu odvázat a udělejte si radost odvážným kouskem. Ten z vás rázem udělá královnu plesu!

 

A proč nakoupit právě v tomto internetovém obchodě www.opasky-sperky.cz ? je to jednoduché.

 

  • Zboží je vždy skladem
  • Rychlé dodání zboží k vám domů
  • Každý čtvrtek nové zboží v sekci „novinky“
  • Komunikace
  • Slevové akce
  • Kvalitní balení

 

Bohatá nabídka, jednoduchý nákup, rychlé dodání zboží a vaše spokojenost. To je internetový obchod www.opasky-sperky.cz .

 

Jana Ranglová
Maršovická 370
46801 Kokonín

Tel.: 775286416

e-mail: info@opasky-sperky.cz

 

 


www.opasky-sperky.cz