Čeká vás dlouhá cesta autem s dětmi? Zabavte je přenosným DVD přehrávačem!
2 min. čtení

Čeká vás dlouhá cesta autem s dětmi? Zabavte je přenosným DVD přehrávačem!

Hitem posledních let jsou dovolené u moře a čím dál tím více rekreantů vyráží na svou dovolenou autem. Samozřejmě s sebou vezmou i své ratolesti, které se ovšem během velmi dlouhé cesty nudí. Řešení pak přichází v podobě DVD přehrávače, který vaše dítka po cestě zabaví a pokud jim pustíte oblíbený pořad, nebudou ani tušit, že jsou na cestě.

 

O co se jedná?

Přenosný DVD přehrávač PD-320 A je soupravou dvou sedmipalcových LCD displejů, vhodných k přehrávání ve vozidle. Nejvýhodnější je jejich uchycení na opěrky hlav sedačky. Celé zařízení má zabudovaný DVB-T2 tuner, díky kterému budete moci přijímat velmi kvalitní HD vysílání v pohodlí vašeho vozidla, a tedy i na svých cestách. Již se proto vaše děti nebudou na cestě nudit – tímto velmi zajímavých způsobem je zabavíte, a i oni si dlouhou cestu užijí.

 

Něco málo o technických parametrech

Díky širokému spektru podporovaných formátů, jako jsou například DVD nebo CD, či dokonce USB či SD formáty můžete přehrát video prakticky z jakéhokoliv nosiče. Přidaným dálkovým ovládáním můžete pohodlně kontrolovat všechny funkce z obrazovky, aniž by se nějak narušilo vaše pohodlí či posezení v sedačce. V každé obrazovce je zabudovaná baterie, ale i tak je k zařízení dodáván 230V adaptér na nabíjení společně se speciální nabíječkou do zapalovače automobilu.

 

Jaké jsou výhody?

Velkou výhodou je možnost umístění obrazovek na opěrky sedaček automobilů a tím pádem umístění celého zařízení do vozidla. Jejich optimální velikost zajistí sledovaní oblíbeného pořadu ve velmi dobré kvalitě. Asi největší výhodou je možnost připojení sluchátek ke každé obrazovce, takže si každý bude moct vychutnat zážitek ve svém nitru a nebude tak obtěžován či rozptylován okolím. Za přijatelnou cenu tak dostanete nevšední zážitek během cesty i po jejím skončení.

Pokud se tedy na svých cestách nudíte, určitě zvažte koupit tohoto zařízení. Po jejím nákupu se pro vás stane každá delší cesta potěšením a ne utrpením, jak tomu bylo dosud.