Centrum pro nákup zdravotnických potřeb
2 mins read

Centrum pro nákup zdravotnických potřeb

Život je bez nich samozřejmě lepší, ovšem jen za předpokladu, že jste plní síly, vitality a především zdraví. V případě, že se stanete shodou nešťastných okolností obětí nehody, zdravotních komplikací nebo chronického onemocnění, jsou zdravotní potřeby prakticky nepostradatelné.

Hrají důležitou ba přímo nepostradatelnou roli pro nastolení optimální rovnováhy lidského organismu a vašeho života. Dovolte nám představit centrum pro nákup zdravotnických potřeb pod názvem Zdravotnický dům, kde naleznete pestrou nabídku zdravotnických přístrojů a potřeb od renomovaných odborníků v odpovídající kvalitě.

 

Pro koho jsou zdravotnické potřeby vhodné

  • pro jednotlivce
  • soukromé kliniky
  • ordinace praktických lékařů
  • ordinace specialistů
  • integrovaný záchranný systém
  • pro nemocnice

 

Při objednávce nad 1500 Kč teploměr zdarma

Učiňte objednávku z internetové prodejny Zdravotnický dům nad 1 500 Kč, získáte digitální teploměr Omron ECO-TEMP BASIC pro orální, axilární i rektální měření. Slouží k měření aktuální teploty organismu s rozsahem od 32 °C až do 42°C. Nechybí ani automatické vypnutí pro prodloužení životnosti.

Na první pohled vás zaujme velký a mimořádně přehledný displej s měřením na jedno desetinné místo. Jakmile teploměr ukončí měření, vydá upozornění zvukovým signálem. Teploměr této značky se stal jasným vítězem v testu iDnes. Teploměr uchovává v paměti poslední naměřenou hodnotu a má vyměnitelnou baterii. V případě, že uděláte nákup přesahující 3 000 Kč, máte navíc i celé dopravné zdarma.

 

Zdravotní potřeby pro snadnější život

V nabídce e-shopu Zdravotnický dům naleznete zdravotní potřeby jak pro usnadnění každodenního života a jednotlivých úkonů, tak i pro poskytnutí intenzivnější péče. Pod zastřešením internetové prodejny naleznete více než 4 000 produktů s více jak 15 odběrnými místy po celé České republice.

zdravotnicky-dum-1420980520