Chalupa Šípková – luxusní ubytování v srdci Krkonoš
3 mins read

Chalupa Šípková – luxusní ubytování v srdci Krkonoš

Chalupy Roubal patří mezi nejkrásnější a nejluxusnější ubytování v Krkonoších. Vycházejí z podkrkonošských lidových tradic, ale neváhají se obléct i do kabátu moderny a současného luxusu. Vybere si z nich každý, kdo chce na své dovolené zažít něco jedinečného a nevšedního.

Rodina chalup z dílny Roubal čítá už rovné čtyři členy. Všechny stavby jsou situovány tak, aby byly snadno dostupné z oblíbeného turisticky atraktivního městečka Černý Důl, ale zároveň dostatečně odlehlé s kulisou horské přírody a romantických výhledů, jež vám na vaši dovolenou v Krkonoších nedají ještě dlouho zapomenout.

Chalupa Roubalka, Chalupa Šípková a Chalupa Ledárna  jsou připravené přivítat malé i velké návštěvníky autentickými replikami dobového nábytku, spaním za pecí a dalšími prvky v poslední době tak vyhledávaného starodávného bydlení ve stylu našich babiček. Chalupa Brusírna pak okouzlí všechny milovníky moderního a čistého designu, používajícího kromě bytelných borovicových trámů i žulu, sklo a železo.

Nezapomenutelné letní večery s domácí pípou na chalupě Šípková

Naši redakci však nejvíce uchvátila již zmíněna Chalupa Šípková. I vy budete ohromeni zdobným venkovským nábytkem vycházejícím z lidového umění podkrkonošských řezbářů, který si můžete osahat do poslední detailu a na vlastní kůži vyzkoušet jeho pohodlnost. Podlehnete kouzlu autentické dřevěné vany, neuvěřitelně pohodlného a stylového spaní za pecí nebo ve vyřezávaných postelích pod historickým trámovím.

Nedáte dopustit na letní večery strávené pod hvězdami? Pak vězte, že ty horské svítí jasněji a zářivěji než ty, které znáte. Zpříjemněte si tyto chvíle chutným grilováním korunovaným lahodným pivem přímo z domácí pípy!

Ale bát se nemusíte ani o výdobytky moderních technologií. Podělte se o fotografie chutného jídla z venkovního grilu nebo chvíle relaxace v luxusní vířivce díky spolehlivému vysokorychlostnímu WI-FI připojení nebo rovnou vezměte všechny své přátele a známé s sebou. Chalupa šípková dokáže poskytnout ubytování až pro deset osob (8 plnohodnotných lůžek + 2 přistýlky), takže můžete báječné zážitky z letní dovolené sdílet se všemi, které máte opravdu rádi přímo na místě.