Chcete dárek, který potěší nadlouho? Pracujte s emocemi!
3 min. čtení

Chcete dárek, který potěší nadlouho? Pracujte s emocemi!

Každý z nás bych těl pod stromečkem najít dárek, na který bude ještě dlouho vzpomínat. Ale věděli jste, že radost z tzv. hmotných dárků přetrvává řádově pouhé týdny, zatímco vzpomínky nabité vzrušením a báječnými pocity v nás vyvolají pozitivní emoce ještě po letech?

Právě proto jsou v posledních letech zážitkové dárky tak IN. Nevejdou se sice pod ozdobný papír a dekorativní stuhu, ale dokáží potěšit lépe než drahá elektronika nebo šperky. Nezáleží na tom, koho chcete obdarovat, pro každého se zkrátka najde něco, co zaručeně potěší.

 

Ženy potěší wellness i zážitková gastronomie

Rády se nechávají rozmazlovat, milují pohodu a nechají se zlákat něčím dobrým na zub – ano, takové jsou naše maminky, babičky či kamarádky. Poukaz na wellness pobyt jim proto určitě udělá radost. Může jít třeba o masáže, kosmetické procedury nebo netradičně pojaté lázně.

Náš tip: Luxusní wellness den pro dámu přináší opravdu plnohodnotnou porci uvolnění a pohody. Potěší masáží, body peelingem nebo třeba privátním wellness. A funkci lahodného bonbónku plní chutné občerstvení po celu dobu návštěvy.

Ještě pestřejší je oblast zážitkové gastronomie. Zahrnuje vše od luxusních večeří až po nejrůznější kurzy vaření. Miluje dáma vaše ho srdce, kávu, nedá dopustit na asijské speciality nebo ze všeho nejvíce touží po romantické večeři v historických kulisách? Zážitkový portál Esennce.cz nabízí od každého něco – stačí si vybrat z bohatého menu a doručit pod stromeček dárkově zabalený certifikát s příslibem budoucích zážitků.

Muži milují adrenalin i dobré jídlo

Kouzlo gastronomie uchvacuje nemenší měrou i pány tvorstva. Radost jim tak může udělat třeba baristický kurz vedený skutečným profesionálem. Vybírejte takový, kde počet zúčastněných nepřesáhne 10 osob, aby byl zaručen skutečně plnohodnotný a po všech stránkách individuální zážitek.

A úspěch budou jistě slavit i adrenalinové dárky. Je libo indoor surfing, tandemový seskok nebo adrenalinový den v Krkonoších? A co takhle trocha vzrušení svištícího na čtyřech kolech? Nezapomenutelné jízdy v Lamborghini, Hummeru, Ferrari a mnoha dalších asfaltových krasavcích najdete na stránkách Esennce.cz – největší online zážitkové agentury v ČR, s mnoha oceněními a certifikáty kvality. Nechte se inspirovat a nakupte letos svoje nezapomenutelné vánoční dárky právě tady!