Chcete si letos užít tak trochu jiné Vánoce?
3 mins read

Chcete si letos užít tak trochu jiné Vánoce?

Vánoční svátky – čas, kdy se celá rodina sejde u pohádek a tácu s cukrovím. Že vás už stále se opakující pohádky nebaví, cukroví jste přejedeni a raději byste celodenní válení na gauči vyměnili za aktivní pohyb na čerstvém vzduchu? Pak jsou Vánoce v novém stylu tou správnou volbou. Vyzkoušejte vánoční pobyty, které se těší rostoucí oblibě mezi českými rodinami.

Vánoce na horách bez příprav

Vánoční pobyty mají hned několik výhod. Dobrá zpráva je, že už nemusíte chystat vánoční výzdobu, zdobit stromeček a péct nespočet druhů cukroví po večerech. Zvlášť, pokud máte již dospělé děti nebo naopak žijete sami, oceníte servis, který vám zajistí hotel nebo penzion v době Vánoc. Vánoční pobyty mají ale i jiná kouzla – oproti bydlení ve městě vám zaručují bílou nadílku, svěží čerstvý vzduch a krásnou atmosféru v horách a lesích. Záleží pouze na vás, zda si vyberete vánoční pobyt na českých horách nebo zvolíte modernější pojetí ve známých hotelech a velkých městech, kde nejde ani tak o sníh jako o atmosféru pulsujícího velkoměsta.

Nadělte si pod stromeček wellness

Skvělou příležitostí je spojit příjemné s užitečným a užít si vánoční pobyt s kvalitním wellness zázemím. Získáte tak prostor pro duševní očistu a odpočinek, zapomenete na starosti běžného dne i nepříjemné povinnosti. Při výběru pobytu se vždy řiďte tím, co očekáváte. Zda to bude horský pobyt s možností lyžování, sjíždění běžkařských tras nebo relaxace v sauně, orientální masáže, prohlídka města a vánoční trhy.

Většina ubytování nabízející vánoční pobyty počítá i s dětskými programy pro nejmenší, v ceně najdete zahrnutou i speciální štědrovečerní večeři, takže pokud se nedokážete vzdát smaženého kapra a salátu, nemusíte se obávat. Krásné Vánoce si můžete užít i bez práce, nákupů, příprav a stresu. Letos si užijete vše a zaručeně vám zůstane čas pro sebe sama. Prohlédněte si aktuální nabídku vánočních pobytů a rezervujte si svůj pokoj ještě dnes.