Chcete svět vidět z ptačí perspektivy?

0

Vidět tak svět z ptačí perspektivy. Zamávat křídly a vydat se na cestu neznámo kam. Každý občas sníme a sny o tom, jaké by to bylo, kdybychom mohli létat, patří mezi ty nejčastější. Alespoň částečně si je přitom můžeme splnit.

Sny o létání plní například na stránkách leteckezazitky.cz, které jsou plné více než 300 leteckých zážitkových dárků. Nevěříte? Tak se o tom přesvědčte sami. Stránky jednoduše otevřete a vyberte si zážitek, který bude nejblíže vaší nátuře.

 

Vydejte se do atmosféry

Nespornou výhodou současné doby je skutečnost, že téměř nic není nemožné. Skoro každé přání snad vyjma letu do vesmíru, může být splněno. Jde jen o to dobře si vybrat. Na výběr máte lety balónem, tandemové seskoky, seskoky padákem, akrobatické lety, letecké simulátory či paragliding. Sen snad každého milovníka adrenalinových sportů se snadno může stát realitou.

 

Lety balonem nejen pro začátečníky

Nikdy jste nikam neletěli a máte trošku strach? Pak doporučujeme začít mírně, a to ideálně v balonu. Do toho se vejde až 12 lidí, na vyhlídkový let nad svým krajem tak můžete vzít celé své příbuzenstvo. Nebo byste raději romantický let ve dvou? Ani to není problém, jen vás vyjde o něco dráž.

 

Tandemové seskoky

Troufnete si na něco víc? Lákají vás třeba seskoky padákem, ale na klasický parašutistický kurs se ještě necítíte? V tom případě bychom vám doporučili tandemové seskoky, jejichž hlavní předností je to, že neskáčete sami, ale se svým tandempilotem, ke kterému jste připoutáni.

 

40 vteřin volného pádu

V případě tandemového seskoku veškerou práci de facto odvede váš tandempilot a vy si můžete jen užívat báječných 40 vteřin volného pádu. Věřte, že na ty do konce života nezapomenete. A je docela možné, že vás skákání tak nadchne, že nakonec absolvujete vámi vysněný parašutistický kurs. Proto neváhejte a vyberte si město pro seskok padákem ještě dnes.