Nešetřete na sobě a pořiďte si kvalitní spodní prádlo. Přečtěte si 4 důvody, proč to udělat!
2 mins read

Nešetřete na sobě a pořiďte si kvalitní spodní prádlo. Přečtěte si 4 důvody, proč to udělat!

Kdy jste si naposledy udělala radost něčím hezkým na sebe? Většina žen tak čas od času učiní, ale obvykle jde o oblečení, které je vidět. Na spodní prádlo se trochu zapomíná, což je škoda, protože kvalitní značkové zboží předčí spodky z asijské tržnice snad ve všech směrech. Připravili jsme pro vás výčet hlavních důvodů, proč na sobě nešetřit a dopřát si to nejlepší.

1) Komfort při nošení

Jak se cítíte, když se nasoukáte do kalhotek za pár korun? Pokud vás škrtí, tlačí, dřou nebo jinak obtěžují, nebuďte z toho nervózní. Pro „no name“ prádlo je to naprosto běžné… Značkové dámské spodní prádlo vám naopak sedne a budete se v něm cítit pohodlně jako nikdy předtím. V praxi samozřejmě záleží i na vhodně zvoleném střihu a velikosti.

2) Zdravotní nezávadnost

Podezřele levné kalhotky a podprsenka z tržnice vám mohou způsobit nepříjemné zdravotní potíže. Ženy s citlivou pokožkou by se neměly dostávat do kontaktu s materiály napuštěnými agresivními chemikáliemi, což v případě neznačkového textilu hrozí poměrně často. Kvalitní spodní prádlo má certifikát zdravotní nezávadnosti. Co víc k tomu dodat?

3) Cenová úspora

Možná vám to přijde úsměvné, ale značkové oblečení vás může vyjít levněji než zboží od trhovců. Příkladem budiž dámské spodní prádlo Calvin Klein – je sice dražší, ale vydrží podstatně déle. Vypadá dobře i po mnoha vypráních, nepáře se a nemusíte ho tak často měnit. Jinými slovy jde o investici, která se vám vrátí.

4) Nezaměnitelný styl

Pokud máte byť jen špetku citu pro módu, musíte vidět ten rozdíl. Podívejte se na dámské spodní prádlo Diesel či jiné značkové prádýlko a porovnejte jej s obyčejným neznačkovým. Pod vaším outfitem sice nebude vidět, ale ve správnou chvíli design stoprocentně ocení váš partner. A navíc vám vědomí toho, že máte na sobě víc než jen obyčejné spodní prádlo, přidá na sebevědomí.