Prsní implantáty s minimální jizvou? Představujeme vám implantáty Motiva
4 min. čtení

Prsní implantáty s minimální jizvou? Představujeme vám implantáty Motiva

V období těhotenství a mateřství se poprsí každé matky výrazně změní. Zejména několikaměsíční či několikaleté kojení se na tvaru a pevnosti prsou negativně podepíše. Pokud však máte kvůli povadlému poprsí nízké sebevědomí, měla byste zapřemýšlet nad implantáty, které jsou v současné době vskutku cenově dostupné.

V České republice existuje spousta plastických chirurgií, kde vám provedou vytvarování či zvětšení prsou, ovšem ve většině případů musíte počítat s jizvou minimálně okolo 7 centimetrů. Jestliže vás taková vada na kráse odrazuje od chirurgického zákroku, zřejmě vás potěší následující řádky. Představíme vám totiž prsní implantáty Motiva, pro jejichž vložení stačí řez dlouhý pouze 3 až 4 centimetry.

 

Prsní implantáty Motiva a jejich přednosti

O kvalitách prsních implantátů Motiva vás přesvědčí sledování, které probíhalo v letech 2010 až 2015. Po zvětšení prsou, respektive augmentaci implantáty Motiva bylo tehdy sledováno 102 498 žen, přičemž kapsulární kontraktura se objevila pouze u 4 z nich a ruptura implantátu u 6 z nich. Značná většina neměla po zákroku žádné nežádoucí účinky a zdravotní komplikace, a tak se nemusíte obávat, že by vám prsní implantát rok po plastické operaci prasknul, změnil tvar a podobně.

Oproti klasickým implantátům se implantáty Motiva liší už zmíněnou délkou řezu. Jizvy jsou vskutku nepatrné. Dokonce se jednomu ze špičkových plastických chirurgů podařilo vložit implantáty řezem pouze 2,5 centimetru. Za tímto úctyhodným výkonem stojí MUDr. Petr Hýža, Ph.D., jenž prováděl augmentaci implantáty o objemu 360 mililitrů. Hýža patří mezi vybrané plastické chirurgy, kteří pracují s prsními implantáty Motiva. Seznam atestovaných plastických chirurgů najdete zde.

 

Prsa vypadají naprosto přirozeně

Další předností prsních implantátů Motiva je, že prsa vypadají po zákroku opravdu přirozeně. Důvodem je použití perfektně kohezivního silikonového gelu, jenž je příjemný i na dotek, a tak vám ani nepřijde, že máte v oblasti hrudníku něco umělého. Prsa nejsou tvrdá a implantáty, jejichž pouzdro tvoří sedm vrstev, se při jakýchkoliv pohybech vůbec neotáčí.

S velikostí můžete být spokojená, ale vadit vám může tvar a objem vašich prsou. V takovém případě podstoupíte pouze modelaci. Během tvarování se odstraňuje přebytečná kůže a upravuje se tvar opět pomocí silikonových implantátů. Zákrok stejně jako zvětšení se dělá v celkové narkóze. U modelace menšího charakteru je jizva vskutku minimální, mnohdy jen v okolí bradavky.

 

Jak probíhá zvětšení prsou?

Pravděpodobně vás zajímá průběh augmentace prsou. Jedná se o invazivní chirurgický zákrok, který se provádí v celkové anestezii. Za zhruba dvě hodiny spánku se můžete těšit z plného dekoltu, po němž jste vždy prahla. Jestliže si nevíte rady s výběrem konkrétní velikosti či tvaru, pomůže vám plastický chirurg, jenž zohlední vaše požadavky a preference. Po zákroku na klinice zůstáváte jeden až dva dny, ovšem po propuštění domů je nezbytné dodržet ještě rekonvalescenci po dobu jednoho až dvou týdnů.

 

Jak vybrat vhodného operatéra?

Bohužel, za plastického chirurga se v dnešní době označují i lékaři bez dostatečné praxe a erudice. Pacientky jsou potom s výsledkem nespokojené. Jestliže tedy chcete předcházet nekvalitní práci, doporučujeme vybrat si správného operatéra s mnoha zkušenostmi. Svěřte práci do rukou atestovaného plastického chirurga, s nímž byla spokojena celá řada dalších žen. Výše už jsme vám dali odkaz na stránku, kde takové odborníky najdete.

Uvažujete o plastice prsou s využitím Motiva implantátů? Více informací naleznete zde: www.motivaimplantaty.cz.