Čištění koberců kvalitní a spolehlivou metodou v Praze
5 mins read

Čištění koberců kvalitní a spolehlivou metodou v Praze

Velice rád bych pochválil firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nám svojí strojovou metodou přijela vyčistit koberce do ložnice a obýváku. Já i moje manželka jsme již v důchodovém věku, a tak je pro nás ruční čištění koberců nadlidská práce. Naši známí nám doporučili právě firmu A SERVIS, která u nich pravidelně nejen čistí koberce, ale i myje okna. Také jsou s touto firmou nadmíru spokojeni. Ze začátku jsem měl sice obavy z toho, jak bude čištění probíhat a jak kvalitně potom budou koberce vyčištěné. Z A SERVISU ale poté přijeli dva pracovníci, kteří mě ujistili, že všechno bude probíhat bez problémů.

Byli velmi ochotní s odnošením menších kusů nábytku, aby se koberce mohly všude důkladně vyčistit. Práci si také rozdělili a pak už vše šlo jako po drátkách. Jejich kotoučový stroj perfektně čistil každý kousíček koberce a byl překvapivě tichý. Místa u stěn, kam stroj nedosáhl, vyčistili ručně velice precizně a pak koberec vysáli průmyslovým vysavačem. Jejich chemie si navíc poradila s místy, která byla velmi silně znečištěná. Kotoučový stroj ji zapracoval do hloubky, takže byl koberec precizně vyčištěný nejen na povrchu. Velká výhoda byla i v tom, že díky výkonnému průmyslovému vysavači jsme mohli po pár hodinách koberec opět používat. Moje manželka byla opravdu velmi spokojená a já také.

Koberce máme nyní krásně vyčištěné a voňavé. Jsou sice staré, ale perfektně prokoukly. Metoda strojového čištění koberců je fantastická. Pracovníci A SERVISU po vyčištění dali zase vše do původního stavu. Měli jsme možnost poznat milé lidi, kteří jsou ochotní udělat i něco navíc, než mají v náplni práce. Domluvili jsme se s nimi i na mytí oken. Ta nám přijedou umýt za týden. Přeji firmě A SERVIS mnoho štěstí v podnikání a věřím, že má spoustu stálých a věrných zákazníků, mezi které se teď řadím i já se svou ženou. Kdo chce mít tedy krásně vyčištěné koberce, ať neváhá kontaktovat firmu A SERVIS.

Mytí výloh, oken a fasád ve výškách Praha

Společnosti A SERVIS LIPKA s.r.o., vždy záleží na dobře odvedené práci jejích pracovníků a dokonalém výsledku nejen při poskytování služby mytí oken a výloh v Praze. Všichni její pracovníci jsou odborně zaškoleni a používají jen ty nejmodernější technologie. Výsledkem práce pracovníků A SERVISU jsou tak vždy jen dokonale čistá okna nebo výlohy v Praze.

Pracovníci firmy používají pouze profesionální pracovní pomůcky a ekologické čistící prostředky. Ty neničí čištěné povrchy a jsou šetrné k životnímu prostředí. Firma A SERVIS je schopna zajistit mytí oken nebo výloh již do druhého dne. Služba mytí oken a výloh je realizována buď servisně, nebo jednorázově. Pracovníci firmy zvládnou umýt výlohy jakýchkoliv rozměrů.

Při mytí výloh a oken postupují zaměstnanci velmi ohleduplně k okolí a svoji práci vykonávají tak, aby nedošlo k poškození majetku a vybavení zákazníků. Navíc používají jen profesionální náčiní, které napomáhá tomu, že jimi umyté výlohy jsou vždy krásně čisté.

Firma A SERVIS zajišťuje i kompletní čištění a mytí fasád ve výškách za použití horolezecké techniky. Fasády tak zbaví prachu, řas, plísní, ptačího trusu, lišejníků nebo jiných nečistot. Pokud jste nespokojeni s fasádou na vašem objektu, není lepšího řešení, než ji vyčistit. A SERVIS je schopna váš dům nebo jakýkoliv jiný objekt kompletně zbavit jakéhokoliv znečištění na zdech – skvrny od barev, organická nečistota nebo graffiti.

02 Fasáda_čištění

Pokud se jedná o běžné znečištění, tak se fasády myjí ručně. Při silnějším znečištění se použije vysokotlaká pistole a speciální čistící prostředek. Pokud se objeví skvrny, které nejdou odstranit normální cestou, doporučují pracovníci firmy opravu fasády nanesením vhodné barvy. A SERVIS používá kvalitní fasádní barvy od firmy Weber. Fasádní barvy Weber nabízí širokou paletu barevných odstínů splňující nejen moderní a technické, ale i aktuální architektonické požadavky. Jestliže se na vaší budově objevilo graffiti, tak kontaktujte firmu A SERVIS. Ta zajistí jeho odstranění a následnou aplikaci antigraffiti ochrany.