Co pořídit za dárek pro ty, kteří se vrací do školy?
2 min. čtení

Co pořídit za dárek pro ty, kteří se vrací do školy?

Začátek nového školního roku je pro školáky vždy stresující. Musí se rozloučit s volnými dny a připravit se na dlouhé hodiny strávené v lavicích. Pokud chcete nějakého školáka ve svém okolí namotivovat ke studiu, zde je několik dárků, které by ho mohly potěšit.

Dárky pro školáky a studenty

Žáci se vrací zpátky do lavic v době pandemie, ačkoliv už je situace o něco lepší. Pro mnoho školáků muselo být velice složité soustředit se čistě s online výukou, určitě si tedy zaslouží malý dárek za svou snahu.

Láhev na pití

Neustále v pohybu při spěchání ze třídy do laborky či počítačové učebny. Mít kvalitní láhev na pití je zachrání od nekonečného nakupování těch plastových a ulehčí tak želvám v oceánu.

Propiska se jménem

Jmenné dárky vždy potěší, protože dodají každé maličkosti špetku osobitosti a originality. Krom toho svou propisku školák aspoň snadno rozezná, pokud by se snad někdo rozhodl, že by si ji “vypůjčil.”

Předplatné časopisu

Je váš blízký žák blázen do historie, tak proč mu nepředplatit Epochu? Jestliže má vášeň pro literaturu, pak by se mu mohl líbit Plav.

Papírové magazíny jsou stimulující už jen tím, že si je můžete ohmatat a přivonět k ním, což je u jejich digitálních verzí nemožné.

Obal na laptop

Tento typ dárku se hodí zejména pro studenty na vysokých školách. Bez notebooku se už prakticky neobejdou a nosit ho jen v tašce bez obalu, zvyšuje riziko na poškození.

Vak na notebook dokonce můžete i personalizovat například přidáním jména nebo obrázku.

Existuje nepřeberné množství dárků, které můžete školákům a studentům darovat, ale jelikož už vyučování začalo, mnoho z typických školních potřeb už pravděpodobně budou mít. Výše zmíněné dárky, jim však mohou udělat o to větší radost a podpořit je v učení.