Dárek na poslední chvíli, který děti odzbrojí
3 mins read

Dárek na poslední chvíli, který děti odzbrojí

Přestože většina z nás má obvykle všechny dárky pro děti koupené s předstihem, může se stát, že je potřeba sehnat nějaký „úlovek“ na poslední chvíli. Mezi horké hity a favority letošních Vánoc mezi hračkami patří panenka Nena, interaktivní Hafíci, žvatlající Lumiluvs, edukativní robot R/C Robot ROB-B2 nebo zábavná hra COOL Games Chyť hvězdu, které seženete v Království hraček Bambule nebo Sparkys.

 

Panenka Nena

Každá holčička si přeje panenku, která umí pít, čůrat a mluvit. Nena dokonce zvládá až 50 slov. Panenku Nenu je možné sehnat s roztomilými doplňky kuchařky, veterinářky nebo s roztomilým pejskem.

Tato hračka je určena dětem od 3 let. Pořídíte ji v hračkářstvích Bambule a Sparkys za 1499 Kč.

 

Hafíci

Roztomilý Hafík, který si sedne na váš povel? Žádný problém, umí i mnohem více. Až 13 hlasových příkazů učiní z Hafíka vašeho nejlepšího přítele. Bude panáčkovat, sedět, chodit, vydávat zvuky, dávat pac a mnoho dalšího. Vybrat si můžete celkem ze tří druhů. Ať již zvolíte věrného huskyho nebo roztomilého knírače, užijete si s ním spoustu zábavy.

Tato hračka je určena dětem od 3 let. Pořídíte ji v hračkářstvích Bambule a Sparkys za 999 Kč.

 

Lumiluvs

Svítící zvířátko, které se stane nejlepším kamarádem před spaním? Lumiluvs, vyjma toho, že v sobě ukrývají překvapení, umí kouzelně svítit i žvatlat. Tlumené světlo, které se po 10 minutách samo zhasne, navodí příjemnou atmosféru v dětském pokojíku.

Tato hračka je určena dětem od 3 let. Lumiluvs zvířátka pořídíte v hračkárnách Bambule a Sparkys za 299 Kč.

 

R/C Robot ROB-B2

Populární edukativní robot z jiné galaxie reagující až na 15 hlasových povelů je největším hitem Vánoc. Děti prahnou po ovládání robota prostřednictvím dálkového ovladače a zkoušení různých funkcí. Velkou zábavu si užije celá rodina. Robot mnoha tváří umí tancovat, střílet, vyprávět o planetární soustavě, nahrává a opakuje robotickou řečí, pohybuje se do všech směrů, a dokonce zná okolní teplotu. Zvukové a světelné efekty osloví celou rodinu.

Robota R/C Robot ROB-B2 pořídíte v hračkárnách Bambule a Sparkys, doporučená cena 1999 Kč.

 

COOL GAMES Chyť hvězdu

Zábavná hra, která umožňuje chytání hvězdiček přímo v dětském pokojíku, zaujme menší i větší děti, které se rádi baví se svými kamarády nebo sourozenci. Hra dosahuje až deseti úrovní. Kdo by si nepřál stát se na chvíli kouzelnou vílou / kouzelníkem s magikou hůlkou? Měsíc, který slouží jako „projektor“, lze využít i jako lampičku, se kterou budou děti rády usínat.

Zakoupíte v hračkářstvích Bambule a Sparkys za doporučenou cenu 999 Kč.