Děti to pod stanem milují. Zkuste teď stanový přístřešek
3 mins read

Děti to pod stanem milují. Zkuste teď stanový přístřešek

Přemýšlíte, jak dostat děti ven na zahradu? Postavte jim tam stan. Ne však ten klasický, turistický. Postavte jim přístřešek z mobilního nůžkového stanu.

Děti na zahradě je třeba zabavit. Zabavily by se i bez nás, pokud by měly pro to vhodné zázemí. Ne každý si může dovolit stavět dětem doma soukromé hřiště a ne každý je příznivcem trampolín a nechávání dětí na nich zcela bez dozoru. Když jim však postavíte na zahradě nůžkový stan, vznikne tak pro ně zajímavý chráněný prostor pro hru. A vy budete překvapeni, čím vším vás pod ním překvapí.

U nás doma již nůžkový stan pro děti stojí. Přesněji, každý den jej během pár minut rozložíme právě tam, kde se na velké zahradě chytáme něco dělat a děti jsou tak poblíž nás. Pod stanem už vzniklo skutečně kdeco. Loutkové divadlo, kreativní ateliér pro malíře, keramická dílnička, prodejní stánek na prodej dětmi nasbíraného ovoce i malá cukrárna.

Nechte děti pomalovat stan textilními barvami

Chcete dát dětem ještě více kreativního prostoru? Nechte je pomalovat nůžkový stan vlastní tvorbou. Na tom našem jsme, jak jinak, vyobrazení všichni z rodiny. Táta s typickými naježenými vlasy, mamina s kudrlinami a brýlemi, pak naše dcera s korunkou jako princezna a nechybí ani kocour, dva pejsci a morčátka. Dílo se pořád dokončuje. Už se tam rýsuje půlka sousedky.

Nůžkový stan však není jen hračka pro děti

Tento praktický zahradní přístřešek samozřejmě najde uplatnění v mnoha dalších oblastech rodinného života. Poslouží jako mobilní zahradní přístřešek, hodí se s sebou na dovolenou, je skvělý též pro podnikání, kdy se využije jako prodejní i reklamní stánek.

Nůžkové stany v top kvalitě prodává firma Mutton

Mohou být ve velikostech od 4 m2 až po 18 m2. Stany však lze navzájem spojovat, díky čemuž pak mohou zastřešit i obří plochu pro zahradní či firemní party. Jsou nenáročné na montáž, demontáž i převoz. Mají nepromokavou střechu, používat se dají s bočními panely i bez nich. A když se vám na stanu něco pokazí? Snadno si u Mutton.cz koupíte náhradní díl. Stany tak umí sloužit léta.