Ať vzpomínky nikdy nevyblednou
2 min. čtení

Ať vzpomínky nikdy nevyblednou

Každý máme ve svém životě okamžiky, které si budeme pamatovat nejspíš až do jeho konce. Jsou pro nás důležité. Ve vzpomínkách se k nim vracíme a z některých máme i fotografie jako připomenutí nevšedních chvilek. Tiskem na sklo získá vzpomínka nový rozměr a stane se milou a oblíbenou součástí našeho domova.

Sklo a jeho trvalá krása

Stejně tak jako máme okamžiky, které stojí za vzpomínku, máme i mnoho fotografií, které časem vybledly a ztratily na své kráse. A také plné paměti mobilních telefonů se snímky, ke kterým se už nejspíš nikdy nevrátíme. Díky moderním technologiím, jako jsou třeba právě mobilní telefony, můžeme každý okamžik zachytit na stovky fotek kdykoliv a kdekoliv. Přesto jsou okamžiky, které si zaslouží zvěčnit natrvalo a ve hmatatelné podobě. Ne jen té digitální. Fotka na skle je skvělou dekorací, která vydrží, nevybledne a ani se neokouká, přestože ji máme stále na očích.

Ideální dárek pro babičku i kamarádku

Elegantní broušené sklo ladí s každým interiérem jakéhokoliv stylu. Vyjímat se bude na komodě s háčkovanou dečkou u babičky, stejně jako na kovové poličce v moderně zařízeném mezonetu. Na skleněnou desku s fotkou si můžeme doplnit také datum, text nebo třeba osobní věnování a vytvořit tak skutečně osobní vzpomínku. Často máme s takovými chvilkami spojenou také hudbu. Ani to díky moderním technologiím není problém. Na sklo lze nechat vytisknout i název oblíbené písně včetně QR kódu s odkazem na aplikaci Spotify. Pak už stačí jen využít náš mobilní telefon a kdykoliv si můžeme písničkou přehrát bez složitého vyhledávání. Fotografie na skle je opravdu originálním dárkem, který potěší a připomene výjimečné chvilky.

Na sklo lze vytisknout téměř každou fotografii. Obrázky vnoučat, oblíbenou pláž z naší dovolené, oslavu narozenin, svatbu, narození potomka, promoce nebo třeba rodinné setkání. To vše si můžeme nechat zvěčnit na skleněnou desku. A atmosféra výjimečných dnů či výjimečných okamžiků nás bude provázet každý den.