DOBRÉ HRAČKY.CZ

0
… ještě pořád nevíte co pod stromeček dětem ? Máme pro vás pár žhavých novinek ! Nechte se inspirovat  DOBRÝMI HRAČKAMI !


VECTRON WAVE – LÉTAJÍCÍ UFO

 

AIR HOGS VECTRON WAVE: Velké létající UFO, které ovládáte jen rukou. Nepotřebujete dálková ovladač. Díky prostorovému senzoru se toto UFO samo vznáší v prostoru – pro jeho ovládání nepotřebujete žádný dálkový ovladač, stačí Vám jen vaše ruce. UFO samo pozná, když má pod sebou překážku a vznáší se nad ní. Pomocí chytací tyčinky můžete UFO poslat vzduchem kamarádovi. Ovládání je tak snadné!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

!NOVINKA! SHAKE MAKER – VELKÁ SADA

 

Vytvoř nádherné a lahodné míchané nápoje a krémy, které budou vypadat jako skutečné. S fungujícím mixérem pro vás a všechny přátele. Není to mokrý písek, ale vypadá tak! Nikdy nevysychá! Můžete stavit cokoliv, stejně jako s bábovičkami na písku.  Moon sand povzbuzuje představivost, kreativitu a motoriku dítěte. Není to modelína ani plastelína – MOON SAND se skutečně chová jako mokrý písek. Moon sand povzbuzuje představivost, kreativitu a motoriku dítěte.

 

 

 

 

MOON DOUGH – MĚSÍČNÍ MODELÍNA – VELKÁ SADA STODOLA

 

Vlož modelínu do vrcholu stodoly, zatoč kličkou a ven ti vypadnou různá zvířátka (kůň, kravička, ovečka anebo slepička). Vymodeluj zvířátkům balíky sena a také plot, aby mohly být ve svojí ohrádce. V balení je také herní podložka. Modelína Moon Dough se vyrábí ve Švédsku. Měsíční modelína je měkká, lehká, neobsahuje pšenici. Měsíční modelína je jako z jiného světa! MĚSÍČNÍ MODELÍNA – MOON DOUGH je antibakteriální, měkká a hebká modelovací hmota, neobsahuje pšenici. Nikdy nevysychá má neomezenou životnost a lze ji použít znovu a znovu. Je velmi lehká a drží tvar. Pozor – obsahuje malé části. Nevhodné pro děti do 3 let!