Dárky pod stromeček za babku

0

Levné knihy.cz vám i letos přináší zajímavé tipy na dárky pro celou rodinu. Kvalitní knihy všech žánrů, CD, filmy na DVD a hračky za bezkonkurenční výprodejové ceny – slevy až 90% !


 


„Naše tipy na vánoční dárky“


Tipy na rodinné výlety po Česku. Ideální dárek pro celou rodinu.

Původní encyklopedie Česko obsahuje více než 8000 abecedně řazených hesel zahrnujících portréty 3500 výjimečných osobností, profily 2000 českých, moravských a slezských měst a obcí, množství událostí a dokumentů, které utvářely naše dějiny, ale především více než 2500 fotografií, jež představují minulou i současnou tvář země v srdci Evropy. Přidanou hodnotu knihy tvoří 35 syntetických tematických kapitol, které charakterizují významná odvětví české reality.

 

 

 

 

 

Letošním hitem je Velká babiččina kuchařka, která by neměla chybět žádné pořádné hospodyňce! Udělejte si vánoce jako za časů vašich babiček. U nás pouze za 199,- Kč!

O tom, že láska prochází žaludkem, nikdo nepochybuje, ale nemusí jít jenom o lásku milostnou, hlavně se to týká lásky k životu. Kdo rád jí, ten rád žije, protože jídlo je také o setkávání, o rodinném soužití, o blízkosti lidských duší. To naše babičky moc dobře věděly, a tak věnovaly přípravě pokrmů velkou pozornost a dávaly do nich veškerou svoji lásku. Proto se tak rádi vracíme k pokrmům svého dětství. Kniha obsahuje velké množství receptů na všechny typy jídel.

 

 

 

 

Čtivý román pro romantické duše pouze za 69,- Kč!

Mladičká Claudette Laurentová ztratí při požáru Paříže oba rodiče i odmov. Osiřelá dívka se marně snaží ve zničeném městě nalézt útočiště a pomoc, dokonce i jejího snoubence odvála katastrofa kamsi do neznáma. Ze zoufalství se rozhopdne opustit Francii a odjede hledat svou budoucnost do Londýna. zpočátku bojuje o přežití, ale nevzdává se a snaží se postavit na vlastní nohy. Podaří se jí uplatnit talent, který zdědila po svém otci, a vyrábět exkluzivní panenky? Setká se opět se svým snoubencem?