6 mins read

S „Dobrými hračkami“ děti nezlobí!

Ano, s hračkami od nás děti vážně nezlobí. Hrou jsou plně zaujaty. Navíc při tom rozvíjí své schopnosti, fantazii a talent. Děti „dobré hračky“ zkrátka milují. Že jste o nich ještě neslyšeli? Tak to jste v pravý čas, na pravém místě.

 

 

Děti jsou to nejdražší co máme a proto je logické, že pro ně chceme to nejlepší. V dnešní době, kdy nám reklamní svět podsouvá různá lákadla a zaručeně nejúžasnější výrobky, musíme být ve výběru hraček pro své ratolesti ještě obezřetnější než dřív.

 

Je správné chtít, aby hračka dítě zaujala, bavila ho a ještě rozvíjela jeho nadání a přirozené schopnosti. Při tom všem je nutná i zdravotní nezávadnost. Všechny tyto vlastnosti a atesty nezávadnosti „dobré hračky“ mají. Pojďte se k nám do našeho internetového obchodu www.dobre-hracky.cz podívat a vybrat si z bohaté nabídky hraček pro děti různého věku.

 

Znáte hru GEOMAG? Geomag je jedinečná švýcarská stavebnice, která umožňuje díky jednoduchému stavebnímu systému vytvářet nepřeberné množství obrazců, tvarů a objektů, jejichž rozmanitost je limitována pouze dětskou fantazií.Základními stavebními prvky stavebnice Geomag jsou magnetické tyčinky s plastovým nebo fosforovým potahem , poniklované kuličky a dělící plastové panely.Geomag umožní hravou formou dětem i dospělým nahlédnout do tajů magnetismu, fyzikálních zákonů, chemických struktur, geometrických tvarů i architektury.

Pro naše nejmenší děti máme GEOMAG BABY – který se skládá z plastových kostek, polokoulí, válců a plastových figurek. Kostičky  obsahují slabé magnetky, aby držely spolu. Přesto není potřeba velké síly na oddělení.Skládat tak mohou děti i úplně malé, od věku, kdy udrží  kostičku v ručkách. Všechny díly jsou vodotěsné a lze je použít i do vany.

 

Stále větší oblibě se těší dřevěné hračky, které také nabízíme. Dřevo je příjemný materiál a hračky z něj jsou bezpečné a takřka nezničitelné. Vláčkodráhy jsou skvělou zábavou pro malé kluky i holky. Spousta legrace je už při stavění, ale ta pravá zábava nastává při spuštění mašinky na hotové koleje. Hru můžete obohatit třeba o bateriovou mašinku, která utáhne i několik vagónků, nebo o zvířátkový vlak.

 

Najdete u nás také zastoupení výrobků společnosti Hobla, která dodává naučné hračky například i pro mateřské školky. Nabízíme dětský mikroskop, lupy, skládačky, hračky ke stolku i na písek, nebo oblíbená dětská odrážedla. Hračky jsou konstruovány tak, aby vydržely neobratné dětské zacházení ve školkách i doma. Skvělá zpráva pro malé raubíře!

 

„Dobrých hraček“ nabízíme ještě mnohem víc. Teď na podzim všichni chtějí létající draky, větrníky nebo třepetalky. Nejjednodušší jsou jednošňůroví draci ve tvaru diamant, pro větší děti máme říditelné draky Delta křídlo, nebo sled draky ve tvaru křídla.

 

U nás najdete také koloběžky Micro. Tyto koloběžky  jsou navrženy švýcarskými lékařskými experty. Jsou tudíž zárukou bezpečnosti a rozvíjejí rovnováhu a koordinaci pohybu malých „sportovců“.

 

Ke sportu patří i láhve na pití. Zdravá láhev® opravdu funguje. Jedná se o unikátní český výrobek s antibakteriálním účinkem, zabraňuje tvorbě plísní, šíření bakterií a zápachu, neobsahuje změkčovadla ani ftaláty. K výrobě této „zdravé láhve®“ byla použita zcela nová technologie Nanosilver®. K dostání je v praktickém transparentním provedení a hodí se jak pro školáky do školy, tak do zaměstnání, při sportu a jiným volnočasovým aktivitám. U nás si tuto láhev vyberete z několika provedení.

 

Pro malé malíře máme špičkové  kreslící a psací potřeby Stabilo. Tužky, pera a pastelky mají ergonomické tvarování pro správné držení. Velmi kvalitní pigmenty a dřevo umožňují jednoduché a spolehlivé ořezání. Samozřejmostí jsou náhradní náplně.

 

 

Pro všechny ostatní různé skládačky, puzzle, magické voskové provázky, modelovací balónky, stolní hry, motanice, svítící tyčinky a náramky. Přijďte se k nám inspirovat, čím děti na podzim překvapit a hlavně zabavit.


Když je nebe plné mráčků, dejte malým „dobrou hračku“!

 

Těšíme se na vás na www.dobre-hracky.cz. Zodpovíme i vaše případné dotazy a nejasnosti, týkající se našeho zboží. Můžeme vám, na základě našich bohatých zkušeností, poradit, která hračka by mohla být právě pro tu vaši princeznu či prince tou nejlepší a nejvhodnější v návaznosti na jeho nebo její věk, zaměření a zručnost.  Všechny hračky jsme „odzkoušeli“ na našich dětech a tak přesně víme, co od které hračky můžete očekávat a jak na vaše dítko zapůsobí. Milujeme své děti, s láskou prodáváme naše hračky a pokud u nás nakoupíte, všeho kousek se dostane i k vám.

 

 

 

 


www.dobre-hracky.cz