4 min. čtení

Aby MAMI měly krásná MIMI

Ať už jste MAMInkou většího či menšího děťátka, určitě byste si přála, aby jeho oblečení bylo vždy jako ze škatulky. Různým skvrnám, šmouhám a jiným „nehodám“ zabránit nemůžeme.

 

Aby ale oblečení bylo kvalitní, stálobarevné, trvanlivé a navíc krásné, to v naší moci je.

Vyzkoušejte dětské oblečení, které nabízí firma MimiMami.cz.


Internetový obchod www.mimimami.cz vám nabízí nejen krásné, ale hlavně kvalitní oblečení od španělské firmy MAYORAL. Tato španělská společnost již řadu let dodává na trh jedinečné dětské oblečení a to pro všechny věkové kategorie. Je to jedna z nejvýznamnějších evropských obchodních značek pro dětskou módu. Její obliba stále stoupá a svědčí o tom i fakt, že prodej sezóny podzim/zima 2010 vzrostl v Čechách a na Slovensku o 85% oproti předchozím obdobím.

 

Oblečení MAYORAL je originální a neokoukané. Vyznačuje se propracovanými detaily, kvalitními materiály a barevností. Toto oblečení má zkrátka „šťávu“. Vaše děti si ho okamžitě oblíbí pro svou pohodlnost a  styl. Na každé kolekci se podílí několik desítek návrhářů a je to znát. Dokáží skvěle sladit osobitý design a praktičnost, což z tohoto oblečení dělá prostě trhák! Detaily jsou jakýmsi poznávacím znakem tohoto vkusného oblečení. Bohužel na PC obrazovce jejich propracovanost není tolik patrná, ale už při zakoupení prvního kousku poznáte a zamilujete si právě tyto drobné dokonalosti. Jsou to například různá prošití, všité vnitřní odlišně barevné látky, které jakoby „náhodou“ trochu vykukují i ven, zajímavě provedené kapuce nebo nášivky.

 

V obchodě www.mimimami.cz najdete nejširší nabídku oblečení MAYORAL v České republice. Navíc pro vás mají specialitu, kterou je oblečení z bio bavlny od anglické firmy FRUGI. Bio bavlna je na dotek měkčí a pokožku takřka hýčká. Vlákna nejsou porušená ani upravovaná chemikáliemi, to v důsledku znamená, že jsou šetrnější k pokožce a snesou ji i alergici. Oblečení z bio bavlny se vyznačuje vyšší prodyšností a to je stále žádanější vlastnost například u sportovního oblečení.

 

 

V tomto internetovém obchodě oblečete své drobečky ve věku nejútlejším – BABY oddělení –  od 3 měsíců do 24 měsíců. Pro sviště od 3 do 9 let – to je MINI oddělení a pro teenagery od 10 do 18 let – to je MAXI oddělení. V současné době tu na vás čeká nabídka nové podzimní a zimní kolekce 2010. Na tu letní kolekci jsou tu pro vás přichystány

 

báječné slevy – u vybraných kusů zboží až 45%!

 

To je v době, kdy předvánoční honba za dárky pomalu klepe na dveře, přece jedinečná zpráva. Pokud byste rádi pořídili oblečení z obchůdku MimiMami a nejste si jisti, jestli se dokážete trefit do vkusu maminky malého batolete nebo zda správně vystihnete co se líbí vašemu teenagerovi, vše můžete vyřešit dárkovou poukázkou. Vy zaplatíte a vybírá obdarovaný. Radost je pak nepředstíraná a oblečení nekončí v nemilosti na dně skříně. Tak pojďte vybírat, tohle oblečení se rázem stane vaší srdeční záležitostí!

 

MimiMami
Karolina Leščišinová
Hostín 117
27732 Byšice
Tel.: 602 859 351

www.mimimami.cz

 

 


www.mimimami.cz