Dovolená v Čechách – proč ne?
2 min. čtení

Dovolená v Čechách – proč ne?

V posledních letech se české rodiny opět vracejí k trendu trávit dovolenou v domácím prostředí. Odpadá dlouhá náročná cesta a soudobá nabídka ubytovacích zařízení a gastronomických služeb je v řadě případů na tak vysoké úrovni, že klidně snese srovnání se zahraničím. Téměř na samé hranici mezi Středočeským a Jihočeským krajem nedaleko dálnice z Prahy do Strakonic se uprostřed krásné přírody nachází hotel Equitana nabízející vedle kvalitního ubytování také wellness pobyty. Krásná okolní krajina nahrává romantickým procházkám po okolí a cykloturistice. V nabídce nalezneme rovněž jízdy na koních i tréninkový program pro úplné začátečníky. Že jsou Čechy malebné v každé oblasti, se snadno přesvědčíme při výletu na zámek do nedaleké Březnice či kouzelného Nepomuku.

 

Romantický víkend pro dva

Láska a romantika jde ruku v ruce s příjemným odpočinkem. Wellness víkend pro dva zahrnuje romantickou večeři, společnou jízdu na koni, masáž a volné využívání SPA centra. Partneři mají čas jeden na druhého, zatímco se mohou nechat hýčkat a rozmazlovat. Moderně zařízené wellness centrum disponuje bazénem, parní lázní, finskou saunou i infrasaunou a dalšími vodoléčebnými procedurami. Bližší informace lze získat na www.equitana.cz.

 

Zapomeňme na stres – relaxujme a užívejme si!

Opět se blíží doba letní dovolené a s ní zasloužené okamžiky uvolnění se a odpočinku. Proč nevyjet do pěkné přírody brdských lesů a zapomenout na každodenní starosti? O vše je postaráno, pro rodinu navařeno i všechno potřebné přichystáno. Už zbývá jen nechat se hýčkat a užívat léta naplno, abychom potom plni zdraví, elánu a dobré nálady mohli zase dál s úsměvem nést povinnosti všedních dní. Nabídka wellness hotelu uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Můžeme vybírat z mnoha připravených balíčků, jež jsou ušité na míru pro seniory, jednotlivce, milovníky koní i partu přátel. Dovolená v Čechách se nese ve znamení klidu, radosti a pohody.