Děti milují svou módu

0

Myslíte, že dětem je jedno, do čeho je obléknete? Pravda, jsou jedinci, kterým je to jedno ať jsou malí nebo dospělí, zkrátka celoživotně. Ale většinou si i malé děti všímají, co má které na sobě, co se jim líbí a co by chtěly nosit. Dokáží si oblíbit pár kousků oblečení, které jim sedí a cítí se v něm pohodlně. Chtějí ho pak nosit stále, k velké nelibosti maminky.

 

„Ta naše cácorka má oblečení plnou skříň a nejraději by nosila stále dokola jedny červené džíny a tenhle světlý svetřík.“, stěžuje si kamarádce maminka té malé cácorky.  Tak to je zřejmě „klasika“. V mnoha rodinách to je úplně stejné, jediná změna je v tom, zda se jedná o holčičku nebo chlapečka. A co by nám pomohlo, abychom pravidelně neztráceli nervy při „souboji“ o to, co si naše ratolest oblékne?  Respektujme v rámci možností jejich osobnost. Stonásobně se nám to v dobrém vrátí. Vyrostou nám sebevědomé děti, které si lépe budou vědět rady s nástrahami života. Není přece nutné nutit dcerku nosit sukýnky, když se cítí lépe v pohodlných sportovních kalhotách. A proč dávat synkovi zrovna ten svetr s jeleny, když ho absolutně nemá rád. Sami se také oblékáme hlavně podle toho v čem se cítíme dobře a podporujeme tak svoje sebevědomí. Stejně to funguje i u našich dětí. I ony si už od útlého věku budují svůj styl.

 

Při nákupu dětského oblečení je dobré, nechávat tak trochu výběr i na ratolestech. Že není vždy čas a chuť se s nimi vláčet po obchodech? Nevadí. Nabízíme vám prosté moderní řešení. Vezměte je na nákup do internetového obchodu. Jedním „kliknutím“ jste tam. Žádné fronty, žádné okřikování dovádějící drobotiny. E-shop www.klukaholka.cz má pro vás opravdu širokou nabídku praktického, módního a kvalitního oblečení. Vaše děti z něj budou nadšené! Web je tak přehledně členěn, že i ti malí zákazníci brzy najdou, co hledají. V nabídce je oblečení od věku nejmenšího (pár týdnů) do cca 15. roku. V pestré nabídce je tu i domácí a venkovní obuv. Všechno pěkně pohromadě, od spodního prádla po mikiny, bundy, čepice, overaly a nebo vesty a boty.

 

Potrpíte si na bio kvalitu? Ani z tohoto požadavku nemusíte slevovat. V nabídce je biooblečení baby a biooblečení dětské. A co se pod pojmem biooblečení skrývá? Jedná se o velmi kvalitní oblečení vyrobené z bio bavlny a bambusu. Toto oblečení je šetrné nejen k vašemu dítku, ale také k životnímu prostředí. Biobavlna nabízí příjemnou alternativu nevystavovat se působení chemických reziduí (zbytkových hodnot), je měkčí, dýchá, má výborné termovlastnosti a je vhodná i pro děti s ekzémy. KLUKAHOLKA má v současnosti nabídku oblečení z biobavlny od např. firem FRUGI, ANIMAL, TAILS aj.

 

 

A jaké jsou výhody nakupování na e-shopu www.klukaholka.cz ?


  • Většina zboží je skladem, více jak 2000 položek zboží
  • Kvalitní popisy zboží
  • Rychlé dodání zboží
  • Odpověď na dotaz během několika hodin
  • Možnost nákupu v kamenném obchodě a platit platební kartou

 

V internetovém obchodě www.klukaholka.cz se těší na vaši návštěvu a vaše objednávky. Buďte si jisti, že jakmile jednou okusíte vy a vaše děti jejich oblečení, nebudete chtít jiné. Platí zde, že i módní oblečení může být praktické a funkční. Děti ho zkrátka milují!

 

Karla Mannerová

Nové Semilasso

Palackého tř. 124

Brno – Kr.Pole 612 00

tel.: +420 775 635 187

e-mail:  info@klukaholka.cz

 

 


www.klukaholka.cz