4 min. čtení

Děti milují svou módu

Myslíte, že dětem je jedno, do čeho je obléknete? Pravda, jsou jedinci, kterým je to jedno ať jsou malí nebo dospělí, zkrátka celoživotně. Ale většinou si i malé děti všímají, co má které na sobě, co se jim líbí a co by chtěly nosit. Dokáží si oblíbit pár kousků oblečení, které jim sedí a cítí se v něm pohodlně. Chtějí ho pak nosit stále, k velké nelibosti maminky.

 

„Ta naše cácorka má oblečení plnou skříň a nejraději by nosila stále dokola jedny červené džíny a tenhle světlý svetřík.“, stěžuje si kamarádce maminka té malé cácorky.  Tak to je zřejmě „klasika“. V mnoha rodinách to je úplně stejné, jediná změna je v tom, zda se jedná o holčičku nebo chlapečka. A co by nám pomohlo, abychom pravidelně neztráceli nervy při „souboji“ o to, co si naše ratolest oblékne?  Respektujme v rámci možností jejich osobnost. Stonásobně se nám to v dobrém vrátí. Vyrostou nám sebevědomé děti, které si lépe budou vědět rady s nástrahami života. Není přece nutné nutit dcerku nosit sukýnky, když se cítí lépe v pohodlných sportovních kalhotách. A proč dávat synkovi zrovna ten svetr s jeleny, když ho absolutně nemá rád. Sami se také oblékáme hlavně podle toho v čem se cítíme dobře a podporujeme tak svoje sebevědomí. Stejně to funguje i u našich dětí. I ony si už od útlého věku budují svůj styl.

 

Při nákupu dětského oblečení je dobré, nechávat tak trochu výběr i na ratolestech. Že není vždy čas a chuť se s nimi vláčet po obchodech? Nevadí. Nabízíme vám prosté moderní řešení. Vezměte je na nákup do internetového obchodu. Jedním „kliknutím“ jste tam. Žádné fronty, žádné okřikování dovádějící drobotiny. E-shop www.klukaholka.cz má pro vás opravdu širokou nabídku praktického, módního a kvalitního oblečení. Vaše děti z něj budou nadšené! Web je tak přehledně členěn, že i ti malí zákazníci brzy najdou, co hledají. V nabídce je oblečení od věku nejmenšího (pár týdnů) do cca 15. roku. V pestré nabídce je tu i domácí a venkovní obuv. Všechno pěkně pohromadě, od spodního prádla po mikiny, bundy, čepice, overaly a nebo vesty a boty.

 

Potrpíte si na bio kvalitu? Ani z tohoto požadavku nemusíte slevovat. V nabídce je biooblečení baby a biooblečení dětské. A co se pod pojmem biooblečení skrývá? Jedná se o velmi kvalitní oblečení vyrobené z bio bavlny a bambusu. Toto oblečení je šetrné nejen k vašemu dítku, ale také k životnímu prostředí. Biobavlna nabízí příjemnou alternativu nevystavovat se působení chemických reziduí (zbytkových hodnot), je měkčí, dýchá, má výborné termovlastnosti a je vhodná i pro děti s ekzémy. KLUKAHOLKA má v současnosti nabídku oblečení z biobavlny od např. firem FRUGI, ANIMAL, TAILS aj.

 

 

A jaké jsou výhody nakupování na e-shopu www.klukaholka.cz ?


  • Většina zboží je skladem, více jak 2000 položek zboží
  • Kvalitní popisy zboží
  • Rychlé dodání zboží
  • Odpověď na dotaz během několika hodin
  • Možnost nákupu v kamenném obchodě a platit platební kartou

 

V internetovém obchodě www.klukaholka.cz se těší na vaši návštěvu a vaše objednávky. Buďte si jisti, že jakmile jednou okusíte vy a vaše děti jejich oblečení, nebudete chtít jiné. Platí zde, že i módní oblečení může být praktické a funkční. Děti ho zkrátka milují!

 

Karla Mannerová

Nové Semilasso

Palackého tř. 124

Brno – Kr.Pole 612 00

tel.: +420 775 635 187

e-mail:  info@klukaholka.cz

 

 


www.klukaholka.cz