Elektrické zubní kartáčky poskytují dokonalé vyčištění zubů
2 mins read

Elektrické zubní kartáčky poskytují dokonalé vyčištění zubů

Prevence je nejlepší lék. Pro oblast ústní dutiny a zubů toto pravidlo platí dvojnásobně. Pokud nechceme mít problémy se zuby, je zapotřebí o ně pravidelně pečovat. Jen málokdo ale ví, jak při čištění dosáhnout dokonalého výsledku, aby na zubech nezůstávaly žádné zbytky, povlak ani bakterie. Zuby by měly být dokonale vyčištěné ze všech strana zapomínat bychom neměli ani na péči o dásně. S klasickým zubním kartáčkem lze dokonalého výsledku dosáhnout jen velmi těžko. Velmi efektivní a účinná řešení v současnosti nabízí elektrické zubní kartáčky.

Propracované technologie čištění

Elektrické zubní kartáčky udělaly v posledních několika letech opravdu významný krok dopředu. Už to nejsou jen kartáčky s rotační hlavicí, která se bez větších účelů pohybovala tam a zpět. Velké množství pohybů hlavice je samozřejmě základní předností elektrických zubních kartáčků až dodnes, ovšem už se nejedná o ledabylé pohyby, ale o pohyby, které mají mnohem propracovanější pohyb. Přední výrobci elektrických zubních kartáčků v současnosti spolupracují při vývoji a inovacích se zubními specialisty a dentisty, aby byl zaručen maximální účinek čištění zubů.

Modelovým příkladem jsou kartáčky Philips

Značka Philips je na světovém trhu jednou z nejuznávanějších v oblasti elektroniky. V posledních letech ale věnuje Philips velkou pozornost také vývoji a výrobě elektrických zubních kartáčků. Elektrické kartáčky Philips dokonce v současnosti patří mezi nejuznávanější druhy. Všechny druhy jsou dokonale propracované a využívají moderní technologie. Zejména série Philips Sonicare.

Čím je unikátní série Philips Sonicare?

Série kartáčků Sonicare využívá sonickou technologii čištění. Díky této technologii je dosaženo několika desítek tisíc pohybu hlavice za minutu a čištění je mnohem intenzivnější a účinnější. Navíc jsou kartáčky vybaveny extra širokým rozsahem vláken pro čištění a díky elegantnímu designu se skvěle drží. Navíc mohou být vybaveny nastavitelnou rychlostí, časovačem, displejem, indikátorem nabití a dalšími užitečnými funkcemi. Záleží na tom, jaký si vyberete druh.

Nabídku elektrických kartáčků Philips společně s náhradními hlavicemi najdete například na www.elektro-produkt.cz.