Firma, na kterou se můžete plně spolehnout? Mytí oken Brno
5 min. čtení

Firma, na kterou se můžete plně spolehnout? Mytí oken Brno

Po smrti tatínka se se sestrou staráme o maminku, která teď zůstala v jejich společném domě sama. Snažíme se jí často dělat společnost a pomáhat s domácími pracemi. Není na tom se zdravím nejlépe a musí se šetřit. Bohužel my máme také spoustu svých pracovních povinností a nestíháme mamince pomáhat tak, jak bychom si přály.

Mí kolegové v práci vedli nedávno diskuzi na téma úklidových firem, které někteří hojně využívají. Utkvěl mi v paměti název A SERVIS LIPKA, mytí oken Brno, výškové práce, čištění fasád, se kterým jich několik mělo velice dobrou zkušenost při mytí oken. Domluvila jsem se se sestrou, že to s nimi taky zkusíme a pozveme je na maminčina okna.

Neměla jsem odvahu nechat na poprvé maminku s cizími lidmi, takže jsem se prvního mytí zúčastnila taky. Byla jsem ale opět v časovém presu, takže jsem si nebyla jistá, jestli to celé opravdu stihnu, pokud pracovníci nepřijedou včas nebo jim práce bude trvat dlouho. To byly ale naprosto zbytečné obavy. Zjistily jsme, že si na dochvilnosti zakládají a se svou prací jsou vždy brzy hotovi, zbytečně ji nenatahují, jak to občas bývá zvykem v jiných firmách. Nemusela jsem se o maminku vůbec obávat, na první pohled bylo vidět, že k nám přišli slušní lidé, kteří se k nám chovali s úctou. Při práci si s maminkou moc hezky popovídali, viděla jsem, že bude v dobrých rukách.

Samotné mytí oken taky dopadlo nad moje očekávání. Tak dobře provedenou práci jsem už dlouho neviděla. Sama už jsem si zvykla na to, že nikdy okna dokonale nevyleštím, takže jsem na to rezignovala. Pracovníci A SERVISU mi ale dokázali, že je to možné. Příště jsme se na ně opět obrátily, všechno proběhlo bez problémů a teď už je k mamince zveme pravidelně. Můžeme se na ně bez obav spolehnout.

Výhody, které přináší cvičení v pohodlí vašeho domova

Už dlouho si říkáte, že začnete cvičit doma – ať už si chcete zlepšit fyzickou kondici a nebo chcete shodit pár kil, ale zároveň se vymlouváte, že na posilovnu nebo jiná cvičení nemáte čas, nebo peníze? Ani jedno k tomu nepotřebujete, protože cvičit se dá i doma. A má to i určité výhody. Ať už si zvolíte cvičit podle plánu sestaveného osobním trenérem nebo máte své osvědčené cviky, nemusíte se bát zvědavých pohledů přítomných svalovců nebo srovnávat vaše míry se slečnou cvičící na vedlejším stroji. Hlavně si uvědomte, že většina z nich se taky pěkně nadřela, než získala takovou postavu, takže fňukání, že vám příroda nenadělila to samé, není zrovna na místě.

39511671 - strong body. beautiful young woman standing on her toes and hands and  is going to do press-ups

Další výhodou je určitě, že ušetříte spoustu času. Protože pokud máte nejbližší fitcentrum vzdálené několik kilometrů od domova, je jasné, že se velmi často ani nedonutíte tam dojet. Začít cvičit v obýváku u oblíbeného seriálu vás nestojí tolik úsilí a je to rozhodně pohodlnější a jednodušší, než se neustále oblékat, svlékat, nastupovat a vystupovat, chystat si věci s sebou a poté je zase vybalovat a podobně. S tímto se váže určitě i časová flexibilita. Doma nejste vázáni na otevírací dobu fitcentra či posilovny, můžete tedy cvičit kdykoli, záleží pouze na vašich časových možnostech a chuti. Doma se vám také nemůže stát, že budete čekat, protože bude nějaký stroj obsazený. A ušetříte tím hromadu peněz, které budete ochotni investovat třeba do něčeho jiného.

Chcete si třeba už delší dobu vyčistit koberec, ale chce se vám do toho asi tak jako do té posilovny? V tom případě kontaktujte úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, strojové čištění koberců Brno, která vám za příznivou cenu koberec vyčistí tak, že bude vypadat jako nový.