Hledáte kvalitní firmu na mytí výloh v obchodních centrech v Praze?
5 min. čtení

Hledáte kvalitní firmu na mytí výloh v obchodních centrech v Praze?

Dobrý den. Naše prodejna Retro Jeans se otevírala na obchodním centru Atrium Flora v Praze teprve před dvěma lety. Samozřejmě příprava na otevření trvala několik dní, než se zboží naneslo, než jsme ho vyložili, připravili, uklidili, vytřeli podlahu atd… Avšak po tom všem nám zůstala na obchodě špinavá skla. Jak upatlaná od rukou, tak zaprášená, dokonce i se zbytky barvy, protože se zde rovněž i trochu malovalo.

Jako vedoucí jsem si tehdy všimla, když jsem šla jednou do práce, mladého pána, který umýval jeden obchod naproti nám na patře. Protože mě trklo, že i naše výlohy by to potřebovaly a dost, oslovila jsem ho s tím, jestli by bylo možné i ty naše umýt a za jakou cenu.

Pán pracoval pro firmu „A SERVIS LIPKA, s.r.o.“, mytí výloh Praha, výškové práce a slíbil, že se ještě zastaví, až doumývá, co potřebuje stihnout do 9:00, kdy se obchody u nás otevírají, a opravdu se pak zastavil. Změřil si výlohy, pak vše konzultoval po telefonu s vedením jejich firmy a nakonec jsme si opravdu plácli.

Cenu jsme však museli udělat dvojí – jednu za první mytí obchodu po stavební činnosti, druhou za již normální běžné pravidelné umývání jednou měsíčně, což chápu – napoprvé to přece jen s výlohami trvalo podstatně déle. Sice skel moc na obchodě nemáme, ale jsou vysoká, navíc u nich není moc místa, každopádně výsledek jejich mytí byl skvělý a nejen napoprvé. Pomůcky si pak nosí už pán sám s sebou, dokonce i včetně vody.

Co se týče potvrzení za umytí, na to už nosí formulář z jejich firmy, my mu jen dáme razítko či dvě (za každou stranu mytí jedno) a podepíšeme to. A aby to nebylo málo, někdy nám pán čistí i mříž, kterou zde máme vysouvací nad vchodem, když ho požádáme – výsledek je pak také skvělý. Takže pokud bych to měla shrnout, jsme rozhodně spokojeni a hodláme  ve spolupráci pokračovat.

Prodejna Retro Jeans, Atrium Flora, Praha

Máte rádi cuketu? Vyzkoušejte tuto omáčku z cukety a smetany

Recept je velmi jednoduchý a potěší nejen milovníky cuket, ale i vegetariány. Cuketa je navíc zdravá a obsahuje značné množství minerálů. Budete na ni potřebovat 1 střední cibuli, 1 cuketu, 1 zakysanou smetanu, 1 smetanu na vaření, 2 lžíce hladké mouky, 2 stroužky česneku, olivový olej, sůl, pepř a provensálské koření.

Do hrnce nalijeme trochu olivového oleje. Nadrobno nasekanou cibuli osmahneme, aby se leskla a přidáme jeden stroužek nakrájeného česneku a cuketu, kterou jsme si předem nakrájeli na kostičky a zbavili střední dužiny. Cuketu osolíme, aby pustila trochu vody a okořeníme. Dusíme do měkka asi 10-15 minut, pokud se cuketa zdá stále tvrdá, přilijeme trochu vody a dusíme ji tak dlouho, dokud nezměkne.

62916084 - electrical vacuum cleaner wash

Smícháme smetanu na vaření se zakysanou smetanou a přidáme 2 lžíce hladké mouky. Dobře rozmícháme, přidáme do hrnce a krátce povaříme. Tuto omáčku můžete podávat s rýží, s těstovinami, to už záleží jen na vás. Výborná je i s kousky osmahnutého kuřecího masa, pokud se bez masa neobejdete.

Jedná se hlavně o skvěle rychlý oběd či večeři, pokud na ten den máte jiné plány, než ho strávit v kuchyni a neobejdete se bez teplého oběda. Ale pokud váš plán B zahrnovalo čištění koberce, tak to svůj čas raději využijte k experimentování v kuchyni a obraťte se na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění koberců Praha 4. Díky svým prostředkům dosahují vynikajících výsledků, kterých byste pomocí domácích prostředků nemohli dosáhnout. Své služby navíc nabízejí za velmi dobré ceny, tudíž se jedná o investici, která se opravdu vyplatí.