Hotel pro rodiny s dětmi jako z pohádky

0

V loňském roce jsem si s manželkou a dětmi přál vyrazit na nějaké tajuplné místo v České republice, kde by se nám i dětem líbilo. Děti máme celkem dvě a vybrat vhodný hotel pro rodiny s dětmi, ve kterém by bylo možné mít i půlročního syna, bylo poměrně složité. Trn z paty nám ovšem vytrhl hotel TOP Benecko, který nám nabídl také dětskou postýlku pro našeho juniora a také chůvičku. Náš starší syn si zase smlsnul na skvělých animačních programech, které byly rovněž pod záštitou hotelu a také na naprosto dokonale vybaveném hřišti, kde trávil většinu času.

Hotel pro rodiny s dětmi nás mile překvapil

Nečekali jsme, že nás tento moderní hotel pro rodiny s dětmi tak moc uchvátí. Ovšem prostředí, do kterého jsem přijeli nás hned první den přesvědčilo o tom, že byl tento hotel tou správnou volbou. Nejenže byl hotel plně vybaven, a to včetně WiFi bezdrátového připojení, které bylo po naprosto celém hotelu zcela zdarma, nýbrž také skvělou kuchyní, kterou si mohla vychutnat i moje manželka, která musí ze zdravotních důvodů držet bezlepkovou dietu a mimo jiné nesmíme zapomenout také na skvělou restauraci se zahrádkou, která nás každý večer vybízela k tomu, abychom uspali syna v kočárku, druhého v posteli a vychutnali si dobré pití při západu slunce přímo před hotelem.

Vyrazíme sem jistě znovu

Již nyní je více než jasné, že na toto místo vyrazíme klidně příští či přespříští rok znovu. Tento hotel pro rodiny s dětmi je totiž k bezstarostné dovolené s dětmi na krku, jako stvořený. Zaujala nás také půjčovna kol a koloběžek, kterou bychom alespoň já a starší syn, velmi rádi využili. Rovněž je zde naprosto uhrančivý čerstvý vzduch bez jakéhokoliv smogu a nečistot. Dokonalá společenská místnost, skvělý bar i restaurace a rovněž obrovská zahrada s možností zapůjčení grilu, je přesně to, co od dovolené v naší krásné zemi, můžete očekávat. Tento hotel pro děti rozhodně ještě několikrát navštívíme.