Hračky letí světem, aneb co darovat dětem?

0

Hračky jsou bezesporu jedním z dárků, se kterým se u dítěte setkáte s radostí i vděčností. Žádné dítě se neurazí, dostane-li k narozeninám, svátku či k jiné příležitosti nějakou hračku, a proto se není čemu divit, že většina rodičů s klidným srdcem při výběru vhodného dárku sáhne právě po nich. Dávno odzvonilo dobám, kdy se výběr hraček smrsknul na pár dřevěných autíček či látkových panenek. V současné době je k dostání pestrá škála výrobků čítající od každého něco.

 

Čím potěšit malého raubíře?

Každému klukovi se rozzáří očka, dostane-li k narozeninám, svátku či pod vánoční stromeček nějaké auto. Ovšem nikde není psáno, že se hračky pro kluky omezují jen na auta! Každý malý raubíř jistě ocení hračky, se kterými může svým způsobem zlobit. Kluci s radostí zapojují svou dětskou fantazii a pomocí hraček se mění ve zlobivé piráty, řidiče odtahových vozidel, policisty, indiány či rytíře. Hračky vybírejte s rozvahou především úměrně k věku vašeho dítka.

 

Hračky pro malé princezny

U holčiček jsou to především panenky, které zvysoka převyšují ostatní dárky. Vybrat hračky pro holky není až tak složité, protože každá malá dáma je svým způsobem parádnice, která se již od útlého věku snaží jít ve stopách své maminky a zkrátka se chce líbit. Holčičky jistě potěšíte nejen panenkou s bohatým příslušenstvím v podobě šatů či bot, ale i vším, díky čemu si budou připadat jako princezny. Oblíbenými dárky jsou dětské kuchyňky či jiné kuchyňské spotřebiče, které malé holčičky vedou k lásce k vaření, navíc možná i vy budete jednou pozváni na oběd od vaší malé dcerky.

Vyrážíte s dětmi na karneval?

Karneval a jiné příležitosti, při kterých se děti mohou proměnit v oblíbenou pohádkovou či nadpřirozenou bytost, dítka zkrátka milují a s radostí se takových akcí účastní. Dětské kostýmy jsou ideální příležitostí, kdy se z holčiček stávají víly, princezny, mořské panny či baletky a z kluků naopak nebezpeční piráti, supermani, ninjové či kouzelníci. Díky kostýmu jsou děti alespoň na chvilku někým jiným a tato skutečnost je nesmírně baví.