Nový videopořad jako super zdroj praktických informací pro všechny rodiče
2 mins read

Nový videopořad jako super zdroj praktických informací pro všechny rodiče

Vychovávat děti, to je jeden z nejtěžších úkolů, se kterým se můžete za svůj život setkat. Z malého uzlíčku, který si přinesete z porodnice, budete i vy muset řádně vychovat dospělého člověka, který bude vědět, jak se nejlépe chovat k ostatním. Jistě také budete chtít, aby právě vaše dítě bylo úspěšné a spokojené. Rodičovství je složité období, které je plné otázek. Každý rodič má chvilky, kdy si není jist, zda-li dělá svou „práci“ dobře. Naštěstí už nebude nikdo muset tápat. Nedávno byl spuštěn nový pořad pro rodiče. Co od něj čekat a kde si ho můžete pustit?

 

Odpovídá na vše podstatné

Nový video pořad Rodičům vzniká díky specializovanému portálu rodicum.cz. Právě na této adrese jsou připravena videa, která mají rodičům pomoci v jejich složité životní situaci. Pořad se věnuje hned několika nejdůležitějším tématům jako těhotenství, vztahy, škola a školka, oblečení a samozřejmě také výchova. Tvoří ho několika minutová videa, která si můžete zdarma na portálu pustit. Stačí si vlastně jen vybrat oblast, která vás zajímá. V pořadu vystupují odborníci na dané oblasti, takže snadno získáte všechny důležité informace od těch nejpovolanějších. Mezi nejpopulárnější patří díl, který se věnuje nesprávným stravovacím návykům u dětí. Právě toto téma maminky často musí řešit, ale nevědí jak. Díky krátkému videu budou mít jasno!

 

Diskuze i cenné informace

Portál rodicum.cz není jen o video pořadu. Přináší mnoho dalších důležitých informací. Všechny budoucí maminky si zde mohou zjistit, jak bude vypadat jejich těhotenství týden po týdnu a přečíst si i mnoho dalších zajímavých článků. Připravena je i poradna či diskuze, kde si s ostatními maminkami můžete povídat o čemkoliv jen budete chtít. Součástí portálu je i dětský bazárek, kde můžete výhodně prodat i koupit oblečení, hračky, kočárky a jiné vybavení pro vaše dítko i pro vás.