Hry na počítači a herní konzole jsou jen ztráta času? Vůbec ne!
5 mins read

Hry na počítači a herní konzole jsou jen ztráta času? Vůbec ne!

Hry nejsou jen obyčejnou zábavou, která pro mnoho lidí představuje jen ztrátu času. Hodně lidí se na ně divá i negativně z toho důvodu, že dnešní děti často sedí jen u počítačů a nedělají nic jiného. Jenže to už je otázka extrému. A každá činnost je nevhodná, pokud je jí moc. Ale počítačové hry jako takové, určitě nejsou vůbec špatné.

Jednou z jejich velkých výhod je (tedy alespoň pro Čechy), že spousta z nich je pouze v angličtině, takže nemáte jinou možnost, než se na angličtinu adaptovat. A hodně se tím naučíte. Znám spoustu lidí, kteří vám řeknou, že se anglicky naučili hlavně z her a dalo jim to víc, než hodiny angličtiny ve škole (všichni učitelé angličtiny mi prosím prominou). Jenže je fakt, že když to člověk dělá u něčeho, co ho baví, učí se to mnohem lépe. Kdežto hodina je prostě jen hodina. A řada z nich je hodně zaměřených na logické hádanky, které pomáhají i zlepšovat logické uvažování. Například Adventury jsou na to jako dělané. Jasné, není úplně vhodné dát dvanáctiletému dítěti takovou hru, kde má hned vyšetřovat masovou vraždu, ale pro každou věkovou kategorii existuje vhodná alternativa. Je jen potřeba se na to nedívat tak přísně. Jako na většinu věcí. Protože většina jsou všechno stejně jen mýty, které navíc vytvořili lidi, kteří nic z toho nezkusili.

To máte stejné i s domácími pracemi. Musíš zvládat veškerý úklid, jinak nejsi pořádná hospodyně. No, my si doma necháváme například čistit koberce od společnosti A SERVIS LIPKA, strojové čištění koberců, sedaček Praha 8 a nikdy jsem neslyšela, že bych byla špatná hospodyně. Takže na závěr, klidně si zahrajte, pokud vás to baví, ale neproseďte u toho většinu života.

Na mytí oken, skleníků, zimních zahrad, atrií, lodžií, balkonů doporučuji „Výškové práce Praha 8“

Dobrý den,

jsem dlouhodobou a spokojenou zákaznicí úklidové firmy A SERVIS LIPKA, mytí oken Praha 8, čištění fasád, výškové práce, a proto bych ji chtěla všem doporučit. Já u ní konkrétně využívám její službu mytí oken Praha. Narazila jsem na ni náhodou na internetu, když jsem hledala něco jiného. Dočetla jsem se toho spoustu o této firmě a o úklidových službách, které nabízí. Do té doby mě nikdy nenapadlo, že bych si mohla nechávat okna mýt od nějaké firmy, ale potom, co jsem přečetla všechny ty články, jsem si řekla, že by to mohla být dobrá investice a že to vyzkouším.

45168123 - beautiful living room with hardwood floors and amazing view

Zavolala jsem na centrálu a domluvila si s jejími pracovníky termíny mytí, kalkulaci a tak podobně. Oni v daný den přijeli a pustili se do práce. Musím říct, že chápu, proč všichni psali, že se nevyplatí okna mýt, ale je lepší tuto práci přenechat této firmě. Okna byla perfektně vyčištěná a krásně se leskla. Rámy našich oken vyčistili pracovníci A SERVISU samozřejmě také a jsou stejně dokonale čisté, jako naše okna. Potom na okna ještě nanesli impregnaci, aby se nově vzniklá špína na oknech vůbec neusazovala a aby ji stačilo smýt vodou.

Z jejich skvěle odvedené práce jsem byla velmi nadšená, ale velkou radost mi udělala i vlídnost a ochota. Manžel s nimi byl také moc spokojený a hned si tuto firmu najali i do firmy, kde pracuje, protože říkal, že tam doteď spolupracovali s firmou, která sice odváděla poměrně dobrou práci, ale její zaměstnanci byli prý hrozně nepříjemní. Proto bych chtěla vám všem službu mytí oken Brno od firmy A SERVIS velice doporučit, protože využití jejích služeb opravdu stojí za to. A to za každou cenu.