Jak se nachystat na vyhlídkový let
2 min. čtení

Jak se nachystat na vyhlídkový let

Chystáte se na svůj první vyhlídkový let a přemýšlíte, co si sebou vlastně na palubu letadla nebo vrtulníku vzít? Když nic jiného, tak určitě pozitivní přístup a dobrou náladu. Právě díky nim bude váš vyhlídkový let Brno, vyhlídkový let Praha nebo vyhlídkový let Ostrava ještě zážitkovější a dokonalejší.

 

Oblečte se přiměřeně

I přes počáteční obavy, které můžete před svým prvním vyhlídkovým letem pociťovat, si můžete být naprosto jisti, že právě váš vyhlídkový let vás nezklame. Jen co se letadlo nebo vrtulník odlepí od země, počáteční obavy, nebo dokonce strach, z vás spadnou a nádherný výhled, který se vám naskytne, předčí veškerá vaše očekávání.

  • Pokud se na svůj vyhlídkový let chystáte v zimním období, klidně na sebe nějaké to oblečení navrstvěte – ale nepřehánějte to. Kabina letadla je v zimě vytápěná. Zaměřte se tedy na to, aby bylo vaše oblečení především pohodlné.
  • Pokud se rozhodnete darovat dárkový poukaz na vyhlídkový let Brno, vyhlídkový let Praha nebo vyhlídkový let Ostrava a budete tento vyhlídkový let směrovat spíše na jaro či léto, ani tehdy to není potřeba s oblečením nějak přehánět.

Zjednodušeně řečeno – oteplováky nechejte doma a na bikiny nebo plavky si něco rozumného přioblečte.

 

Foťák či kameru s sebou

Každý, kdo se chystá na vyhlídkový let, chystá se především na kochačku. Abyste z ní měli nějakou památku, nezapomeňte na fotoaparát nebo kameru.

Pokud byste si snad chtěli dát malinkatého frťánka na kuráž – před letem nebo v průběhu  vyhlídkoveho letuvyhlídkový let by pro vás skončil ještě dříve, než by začal, případně by skončil tak rychle, jak začal. To se samozřejmě týká i jiných omamných látek. I když nepoletíte do zahraničí a nebudete přistávat na žádném mezinárodním letišti, nějaký průkaz totožnosti (občanka nebo pas) mějte pro všechny případy s sebou. Tak vzhůru do oblak na svůj vyhlídkový let!