Lze stonat i doma?
2 mins read

Lze stonat i doma?

Ano, lze. V případech, kdy to váš stav dovoluje a kdy domácí péči indikuje, případně předepíše, váš ošetřující lékař. V agenturách domácí zdravotní péče je v současné době k dispozici řada specialistů a vy můžete stonat v pohodlí domova i v těžších případech. Například pokud jste závislí na umělé plicní ventilaci, nemusíte nutně zůstávat v nemocničním zařízení. Vyhledejte si společnost, která pokryje všechny služby, které vaše onemocnění či zranění vyžaduje. Stonejte u vás doma, vraťte se alespoň částečně ke svému běžnému způsobu života.

 

V oblasti zdravoní péče od roku 2006

Společnost ProCare Medical působí v oblasti domácí zdravotní péče již od roku 2006. Mohou pro vás zajistit nejen výše zmíněnou domácí umělou plicní ventilaci, ale do portfolia svých služeb začlenili i dopravní zdravotní službu čili přepravu sanitkou. Ať už potřebujete přepravit z nemocnice domů nebo naopak z domova na vyšetření, máte k dispozici plně vybavené sanitky. Pokud budete mít od lékaře příkaz k přepravě, je tato služba plně hrazena ze zdravotního pojištění. Poskytují tak svým klientům komplexní služby včetně domácí fyzioterapie, zapůjčení zdravotních pomůcek a mnoho dalšího. Jsou Vám k dispozici 24 hodin denně.

Co je pro Vás při výběru agentury domácí zdravotní péče důležité? Aby měla smlouvu s vaší zdravotní pojišťovnou. Aby pokryla všechny vámi požadované služby a aby byla schopná zajistit vámi požadované specialisty. Nejlepší samozřejmě je, pokud sídlí nebo mají pobočku tam, kde bydlíte, aby k vám mohli kdykoli zajet a v případě potřeby vše zkontrolovat. Budete-li stonat doma, určitě to prospěje vaší psychice, vyhnete se nemocničním nákazám a rychleji se tak vrátíte k vašemu běžnému způsobu života.