Vyhněte se potřebě korekčních vložek – noste zdravotní obuv Santé
2 min. čtení

Vyhněte se potřebě korekčních vložek – noste zdravotní obuv Santé

Po protančené noci občas bolí nohy každého. Horší je, když člověka trápí bolest nohou na konci každého pracovního dne. Jen ortopedi vědí, že chybnou stavbou nohy trpí až 80% lidí. Není se čemu divit, vždyť noha je tak složitý mechanismus! Pokud budete při své práci používat obuv Scholl zdravotní, zdravotní obuv Santé, pánské zdravotní pantofle, zdravotníci pak obuv pro zdravotníky, možná se vyhnete potřebě korekčních vložek do bot. Možná vás nebude čekat zborcená klenba, vbočená kolena a z toho plynoucí bolesti kloubů a zad. Ať už tedy oblékáte pracovní oděvy Dickies (oděvy zejména pro zdravotníky) nebo pracovní oděvy do kuchyně pamatujte na zdravé obouvání.

 

Trápí vás migrény? Dbejte na zdravé obouvání!

I když se to může zdát neuvěřitelné, i za úpornými migrénami mohou být nesprávně obuté nohy, které jsou namáhány a přetěžovány. Vždyť chodidlo má za úkol tlumit nárazy celého těla. A má dokonce za úkol chránit vnitřní orgány, dokonce i mozek. A vzhledem k tomu, že nohy jsou určeny k tomu, aby člověka nosily celý život, je třeba jim věnovat veškerou péči. Proto by taková zdravotní sestra měla zapomenout na vysoké podpatky nebo baleríny. Na její nohy patří obuv pro zdravotníkyobuv Scholl zdravotní zdravotní obuv Santé.

 

Ulevte nohám cvičením

Když už konečně doma odložíte kuchařský rondon nebo jiné pracovní oděvy do kuchyně, v nichž jste strávili celý dlouhý pracovní den, když odhodíte do prádelního koše pracovní oděvy Dickies, které jste stačili během pracovního dne propotit, dopřejte si odpočinek. Pěkně se usaďte a začněte kroužit nohama v kotníku směrem ven, pak zase směrem dovnitř. Nejdříve provádějte pohyb oběma nohama současně, potom střídavě. Připravte tak svá chodidla na další pracovní den. Pokud je podpoříte zdravotní obuv Santé, obuví Scholl zdravotní, obuví pro zdravotníky nebo třeba pánskými zdravotními pantoflemi, bolest nohou omezíte na minimum.