Jak se účinně zbavit zvířecích chlupů z koberce?
2 mins read

Jak se účinně zbavit zvířecích chlupů z koberce?

Jestli i k vaší domácnost i neodmyslitelně patří chlupatý domácí mazlíček, tak k jejímu běžnému úklidu patří také starosti s úklidem jejich chlupů. Odstranit chlupy z hladkých podlah, jako jsou dlažby, linolea, plovoucí podlahy nebo parkety, není problém. Stačí obyčejné koště a je hotovo. Problémy však mohou nastat při odstraňování chlupů z koberce. A to je problém, který už obyčejné koště nevyřeší.

vt1833r kompletAni klasické vysavače si s chlupy nedokáží poradit

Na čištění a údržbu koberců jsou nejlepším prostředkem vysavače. Bohužel si většina vysavačů s odstraněním zvířecích chlupů prostě nedokáže poradit. Chlupy ze zvířat se zamotají do struktury koberce a samotný sací výkon je nemá šanci vysát. Je třeba vybrat takový druh vysavače, který to dokáže. Chcete vědět, kde takové vysavače najít?

Podívejte se do nabídky vysavačů Vitek

Vysavače Vitek jsou u široké veřejnosti i mezi odborníky považovány za vysoce kvalitní. Především vysavače s vodním filtrem, na které se tato značka specializuje, dosahují v porovnání s konkurenčními produkty mnohem lepších parametrů. Značka Vitek se ale specializuje na více druhů vysavačů a některé z nich mají speciální vlastnosti. Třeba právě pro důkladné odstranění zvířecích chlupů z koberců i dalších látek.

Hubice se sběračem zvířecích chlupů

Příkladem specializovaného vysavače pro domácnosti s chlupatými mazlíčky je například Vitek Aqualine s turbokartáčem na psí nebo kočičí chlupy. Hubice vysavače je vybavena rotačním turbokartáčem. Turbokartáč při své rotaci dokáže vytahovat zvířecí chlupy i ze samotné struktury koberce. Jedná se o vysavač s vodním filtrem, takže je zajištěn i jeho vysoký sací výkon a snadná údržba.

Detailní informace o všech nabízených druzích vysavačů najdete na www.spotrebice-vitek.cz.