Smyslná harmonie a rovnováha – to je Feng Shui
2 mins read

Smyslná harmonie a rovnováha – to je Feng Shui

Možná jste už o Feng Shui slyšeli a dost možná už máte některý z pokojů vytvořený přesně podle těchto zákonitostí. Ve staré Číně tento způsob života představoval umění se udržovat ve správné rovnováze mezi vodou a větrem. Voda je zdrojem veškeré zemské energie, bez které by neexistoval život tak, jak jej v dnešní podobě známe a vítr je zdrojem energie z nebes. Pokud dokážeme tyto dva elementy sladit pro optimální využití člověka, stane se náš život plnohodnotnější, vitálnější a méně stresující. Feng Shui je celým komplexem pravidel a přístupů. Aktuálně se velmi často setkáváme s úpravou domů a jednotlivých pokojů do této idylické rovnováhy.

Broušená koule Feng Shui

Na Feng Shui můžeme nahlížet z několika odlišných úhlů pohledu. Někdo se snaží nalézt rovnováhu sám v sobě a ti další sní o krásné zahradě přesně v tomto staročínském stylu. Neexistuje zaručený recept, který funguje na všechny stejně, každý si musí nalézt své barvy, symboly a prvky, které pohladí právě tu jeho duši.

Základem však zůstává dostatek čerstvého vzduchu, pramenité vody a v neposlední řadě světla. Broušené koule a sklíčka se tak stávají skvělým doplňkem pro dopravu potřebného množství světla do vašich pokojů. Díky tomu se vaše domácnost stane prosvětlenější a vnese do vašich srdcí mnohem více barem a radosti.

Sklíčka Feng Shui na zavěšení

Sklíčka Feng Shui fungují naprosto jednoduše. Stačí je zavěsit dle prověřených pravidel k oknu, kde budou v průběhu dne odrážet světlo a tím do místností vnesou dostatek energie a harmonie.

Internetová prodejna Knihydobra vás zve k nákupu těchto předmětů ve velice příjemné cenové relaci. Pokud by vás nabídka oslovila a zajímal by vás ještě další sortiment, můžete navštívit jejich kamennou prodejnu, kde naleznete vždy o něco navíc.

V případě vašeho zájmu o staročínský styl Feng Shui navštivte internetové stránky prodejce na adrese www.knihydobra.cz