Jak urychlit a usnadnit běžné vytírání?
2 min. čtení

Jak urychlit a usnadnit běžné vytírání?

I když právě vytírání nemusí být vaše parketa, musíte mu věnovat mnohem více času, než kolik byste potřebovala. A to platí dvojnásob, pokud máte doma malé roztomilé ratolesti s čertíkem v těle a vlastně i bez něho. Nehody se stávají, takže rozlitý čaj je na denním pořádku. Proto ale existuje pomocník, který je skladný a zároveň je stále připraven po ruce. Pokud tedy vytíráte i několikrát denně, ať už sladké čaje nebo celý byt, tohle je parťák přímo pro vás.

Bateriová podlahová myčka Kärcher FC 3 Cordless

Bateriová podlahová myčka Kärcher FC 3 Cordless vytírá stále čistou vodou. K úklidu nepotřebujete nic víc, než jen ji a trochu čisticího prostředku. Zapomeňte na kbelík s min. 5 litry vody, který jste dosud běžně používali. Bateriová podlahová myčka funguje na jednoduchém principu. Rotující válce neustále zvlhčuje čistá voda, zatímco špinavá voda i vytřené nečistoty jsou shromažďovány v nádobkách umístěných za válci. Podlahy jsou tak výrazně čistší, než při použití běžného mopu

Štíhlá konstrukce myčky Kärcher FC 3 Cordless zajišťuje bezproblémovou práci pod nábytkem i její pohodlné uložení bez velkých nároků na místo. Otočný kloub se postará o snadné čištění krajů i rohů. Jelikož myčka vodou neplýtvá, nebudou podlahy příliš mokré a uschnou za pouhé 2 minuty. Myčku můžete používat zcela bez starostí na různé typy tvrdých podlah, dokonce i na parkety a nemusíte se bát ani vytírání v blízkosti podlahových lišt, které mohou být na vlhkost citlivější. Výkonná lithium-iontová baterie poskytuje maximální volnost pohybu, jelikož lze vytírat zcela nezávisle na elektrických zásuvkách. A intuitivní LED kontrolka průběžně informuje o stavu baterie.

Akční cena: 4990 Kč

 

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz