Jak vybrat plavky podle typu postavy
3 mins read

Jak vybrat plavky podle typu postavy

Pokud máte míry a vzhled dokonalé ženské bytosti z přehlídkového mola, pak se v tomto článku mnoho nového nedozvíte. Ale pokud se každý rok potýkáte s tím, jak nacpat své velké vnady do uniformních košíčků nebo jak vytvořit ze svého povislého zadečku sexy model, určitě vám tady dobře poradíme.

 

Jak zvětšit malá prsa

Trápíte se kvůli velikosti prsů, které by se hodily spíše pro dospívající děvče? Moderní plavky si s tím umí poradit, kromě vyztužených košíčků se skvěle hodí i zavazování za krkem, které je nadzdvihne a zvýrazní. Opticky ňadra zvětší i volánky, střapce nebo další ozdoby okolo výstřihu.

 

Jak na sexy velká prsa

Abyste k sobě připoutala všechny mužské pohledy na pláži, musí mít vaše plavky především kvalitní střih. Ten je spolu s dobře zvoleným pevným materiálem, dostatečně silnými ramínky (nechcete přece mít na ramenou dva zarudlé pruhy) a vhodnými barvami opticky minimalizuje nebo jim naopak nechá vyniknout. Vizáž jako od Michelangela dodají ňadrům pevné kostice a vhodné zavazování. Na trojúhelníčky na tenkých šňůrkách proto určitě zapomeňte. Pro velká prsa se také hodí spíše dvoudílné plavky, ty jednodílné je naopak ještě zvětší.

 

Co s větším zadečkem

Větší pozadí navíc ještě s celulitidou není zrovna něco, s čím byste se rády na každém kroku pochlubily. Výrobci naštěstí myslí i na tuto eventualitu, bohužel často nabízejí především šortkové nohavičky, které tyto partie ještě více zvýrazní. Mnohem lépe se hodí osvědčené vykrojené kalhotky, ovšem ve správné velikosti. Doplnit je můžete ještě plaveckou sukénkou.

 

Zaostřeno na povislé bříško

Jestliže stihnete ještě před létem úspěšně „zhubnout do plavek,“ nemáte ještě vyhráno. Vaše kůže totiž potřebuje několik měsíců, aby se dobře adaptovala a nebyla povislá. V takovém případě můžete koupit buď osvědčené plavky vcelku, nebo si dopřát dvoudílné plavky, ovšem s prodlouženým vrškem.

Široký výběr plavek rozmanitých tvarů i střihů pro každou postavu najdete v e-shopu www.daniela-pradlo.cz. Pečlivě vypracované střihy a kvalitní materiály jsou zárukou pohodlného pocitu (nejen) při plavání na více než jednu letní sezónu. Doplnit zde můžete také svou kolekci kalhotek nebo podprsenek a to i v netradičních velikostech, které se v obchodních řetězcích ČR běžně nevyskytují.