Jak vybrat zahradní trampolínu pro vaše děti?
2 mins read

Jak vybrat zahradní trampolínu pro vaše děti?

Zahrada u rodinného domu by neměla sloužit pouze desénovým účelům, ale pokud máte děti, tak by měla být určena hlavně pro jejich zábavu. Doma se děti nikdy tak nevyřádí, jako právě na zahradách. Navíc jsou na čerstvém vzduchu, mohou běhat a skotačit. A jaké jsou mezi dětmi nejoblíbenější druhy zahradního vybavení? Bezpochyby se jedná o bazény, trampolíny, pískoviště, klouzačky a houpačky. My se dnes zaměříme na jeden konkrétní druh – na trampolíny. Jak vybrat ten správný model.

Jednoznačně s ochrannou sítí

Pokud se budete rozhodovat pro trampolínu na zahradu, jednoznačně vybírejte jen trampolíny s ochrannou sítí. Ty totiž nabízí mnohem větší bezpečnost při samotném skákání. A nezáleží na tom, zda bude trampolína sloužit pro rekreační skákání nebo k intenzivnějším tréninkům. Stačí jedno jediné špatné došlápnutí a okamžitě můžete ztratit stabilitu. Bez ochranné sítě velmi snadno spadnete z trampolíny přímo na zem, což může vést k vážnějším poraněním.

Vysoká kvalita konstrukce

Trampolíny na našem trhu najdete v současnosti zastoupené ve stovkách různých variant provedení. Rozdíly v kvalitě materiálu a jeho zpracování jsou ale velké. Nižší kvalita materiálu může znamenat i nižší pořizovací cenu, ale také zároveň znamená i nižší odolnost a životnost konstrukce. Základní konstrukce by měla být vyrobena z pevných materiálů, odolávajících korozi a poškození. Pružná skákací plocha by měla dlouhodobě odolávat působení vnějších vlivů, které by neměly mít vliv na její vlastnosti.

Velkou a kvalitní nabídku najdete na svetprodeti.cz

Pokud budete hledat velkou a kvalitní nabídku trampolín na svou zahradu, podívat se můžete například na stránky svetprodeti.cz. Zde jsou totiž nabízeny trampolíny Aga, které jsou veřejností i odborníky považovány za špičku ve svém oboru. Nabídka je velmi pestrá a činí hned několik desítek velikostí a modelů. I přes vysokou kvalitu zůstávají ceny modelů Aga srovnatelné s konkurencí. Díky pravidelným akčním nabídkám na svetprodeti.cz, jsou mnohdy ještě levnější.

Detailní nabídku naleznete přímo na www.svetprodeti.cz.