Dětská hřiště na vlastním pozemku
2 mins read

Dětská hřiště na vlastním pozemku

Chcete udělat svým dětem radost a zároveň jim poskytnout bezpečné zázemí pro radovánky pod otevřeným nebem? Dětská hřiště od společnosti Vladeko jsou skvělým doplňkem pro každou moderní zahradu. Hlavní výhodou této výbavy je naprostá kontrola nad dováděním vašich dětí. Již nemusíte plánovat daleké procházky k nejbližšímu hřišti, kde nemáte jistotu, že je vše bez jakékoliv závady nebo dokonce pohozených nebezpečných předmětů. Dětská hřiště na vlastním pozemku jsou tak jedinečnou příležitostí pro všechny rodiče se zvýšeným zájmem o své děti. Pozvěte tak přátele na svou zahradu a nechte si své a jejich děti hrát.

Dětské hřiště Jungle Gym

Celosvětově populární dětská hřiště Jungle Gym od holandského výrobce jsou asi nejlepší volbou na českém trhu. Díky modernímu technologickému postupu a praktickému stavebnicovému stylu si dětské hřiště můžete na svém pozemku postavit svépomocí.

V každém balení objevíte podrobný a navíc srozumitelný návod pro celkovou kompletaci. Nutno podotknout, že pro zajištění maximální kvality nejsou do impregnovaného dřeva otvory předvrtané. Postavte si své hřiště s celou rodinou a náramně se u toho navíc bavte.

Dětské skluzavky

V případě, že zrovna nehledáte celou sestavu pro realizaci většího hřiště, můžete se rozhodnout jen pro dětské skluzavky, které na českém trhu patří k nejvyhledávanějším prvkům. Seznamte se například s moderní kombinací houpačky se skluzavkou do svahu.

Dětské skluzavky z nabídky společnosti Vladeko jsou vhodné jak pro privátní použití, tak i pro širokou veřejnost na městských hřištích. Od sebe se liší použitým materiálem. Pro venkovní použití je nutné zajistit maximální bezpečnost dle předepsaných norem. Veškeré skluzavky z nabídky společnosti Vladeka splňují nejpřísnější kritéria na bezpečnosti a dlouhověkost materiálu.