K Halloweenu patří masky a strašení. Mám pro vás typ, jak někoho skutečně vyděsit
5 min. čtení

K Halloweenu patří masky a strašení. Mám pro vás typ, jak někoho skutečně vyděsit

Jednou jsem se stala obětí tohoto drobného žertu a dodneška na to nikdy nezapomenu. Věřím, že si to budu dokonce pamatovat, až když budu na smrtelné posteli. Protože to vlastně nebude tak úplně poprvé. Jednou si totiž ze mě kamarádka s kamarádem moc hezky vystřelili, a to tím způsobem, že kdybych to aspoň trochu netušila, tak mám snad infarkt.

To se tak jednou stane, že máte volný byt, kamarádka u vás přespí, takže kamaráda v noci hezky potichu pustí dovnitř. Takže si představte, že spíte a najednou vás vzbudí zvuk brousící se kosy a hlas, který říká: „děvče, už je čas…“ A vy pak otevřete oči a před vámi se objeví někdo v kápi, zmalovaný a bledý jako skutečná smrtka. V ten moment jsem měla smrt v očích – doslova. Trvalo mi asi pět sekund, než jsem ho poznala. Pak jsem vylítla z postele a myslela jsem, že ho zabiji.

Ti dva se smáli jak blázni a já celá šílená v šoku a vzteku pobíhala za ním a trvalo mi asi dalších pět minut, než jsem se uklidnila. Bylo to fakt něco šíleného. Věřte mi, z toho budete mít zážitek do konce života. A to určitě i v případě, že se vám to nejen stane, ale že to někomu provedete. Prý pohled na mě v tom šoku byl prý přímo jako pro bohy. No, to neposoudím, ale musela jsem být bílá jak stěna, protože to bylo něco fakt hrozného.

 Takže jestli se chcete někomu pomstít, tak právě na Halloweena máte skvělou příležitost. Ale pokud nechcete někoho děsit a naopak mu udělat radost, vymyslete si něco jiného. Například chcete potěšit vaši babičku? Tak toto rozhodně nezkoušejte. Raději jí objednejte službu čištění koberců od firmy A SERVIS LIPKA, čištění koberců a sedaček Brno.

Na odstranění graffiti poptávejte firmu „Odstraňování, čištění Brno“

Zdravím,

jestli vás taky potkala ta smůla, že vám někdo posprejoval dům nějakými velice krásnými barevnými nápisy, které vypadají, jako by je načmáralo pětileté děcko (ale sprejeři jsou na to samozřejmě pyšní, jako kdyby to byl umělecký klenot Brna), tak určitě potřebujete firmu, která vám to odstraní. Samotné přemalování graffiti určitě nestačí, protože graffiti potom prosvítá.

Jestli vám můžu někoho doporučit, tak úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, čištění fasád, odstraňování graffiti Brno, která právě nabízí i službu odstranění graffiti Brno. Po práci jejích pracovníků totiž po graffiti nezbyla ani památka. Světlounký zbylý stín bylo přece jen potřeba přetřít, ale poté nebylo nic vidět a zeď byla naprosto v pořádku. Se zaměstnanci A SERVISU jsem rovněž spokojená, stejně tak jako s výsledky jejich práce.

23776845 - colorful abstract detail of a spray painted surface

Tato společnost nabízí spoustu dalších úklidových služeb, což také oceňuji, protože když potřebujete i něco dalšího, nemusíte zbytečně hledat někoho jiného a podstupovat riziko, že narazíte na někoho, kdo práci odflákne a jen vás připraví o peníze. Jediné, co by mohlo někomu vadit, je vyšší cena za využití služeb, ale to pro mě není žádnou překážkou. Za kvalitní služby nemám nejmenší problém si připlatit. Firem je hrozně moc  a najít mezi nimi tu, která odvádí opravdu dobrou práci, není zrovna jednoduché.

Sama jsem se už několikrát spálila, když jsem například potřebovala vyčistit koberce a umýt okna. Práci odflákli a s reklamací jsem nepochodila. A to se mi stalo už dokonce u tří firem. Ta čtvrtá na tom byla líp v tom smyslu, že sice práci nedovedli vyloženě špatně, ale zaměstnanci byli tak protivní, že jsem měla sto chutí je vyhodit z okna. Zkrátka pro mě je A SERVIS nejlepší volbou v každém ohledu.