Kde si užít prodloužený víkend?
2 mins read

Kde si užít prodloužený víkend?

Na konci září nás všechny čeká milé překvapení v podobě prodlouženého víkendu. Den české státnosti 28.9. vychází na pondělí a byla by škoda sedět doma. I prodloužený víkend vám vlije novou sílu do žil. Máme pro vás hned 3 tipy na zajímavá místa, kam je ideální vyrazit s partnerem a užít si chvíle maximální pohody. Při výběru jsme se drželi hesla: Hodně muziky za málo peněz!

 1. Wellness pobyt na horách v Orea Vital Hotelu Sklář ****

Naším prvním tipem pro vás je pobyt v malebném hotelu Sklář, který se nachází v Harrachově. Hotel připravil velmi lákavou nabídku, která se prostě neodmítá. V ceně balíčku je ubytování v komfortním pokoji DeLuxe (má vlastní sociální zařízení, TV se satelitem, možné je připojení na WI-FI), dále snídaně a večeře formou bufetu. To ale není vše – v Orea Vital Hotelu Sklář budete hlavně relaxovat. Užijete si antistresovou masáž hlavy, rašelinový zábal a budete moci zajít do hotelové vířivky či bazénu. Zdarma obdržíte i Harrachov card plnou výhod, kterou oceníte při výletu do okolí. Více informací na Wellness pobyt na horách.

2. Prodloužený wellness pobyt v luxusním hotelu v Krušných horách

Pokud máte rádi luxus, doporučujeme strávit prodloužený víkend ve čtyřhvězdičkovém horském hotelu Nástup, který se nachází přímo v centru Skiareálu Klínovec. Čeká tu na vás nejen úžasné ubytování, ale i lahodné jídlo. V ceně balíčku jsou i večeře formou servírovaného tříchodového menu. Zcela zdarma si zde můžete půjčit kola, zajít do hotelového bazénu, do fitness centra, zahrát si kulečník či minigolf a další.

3. Relaxační pobyt na okraji Prahy v Hotelu Park Holiday ****

Do třetice tu máme oblíbený relaxační pobyt v malebném hotelu Park Holiday. V ceně balíčku na prodloužený víkend je časově neomezený vstup do wellness zóny ClubWel, kde se nachází finská a vario sauna, bazén, vířivka a parní lázeň i do fitness zóny.

Kompletní nabídku pobytů naleznete na http://www.vikendovepobyty.eu/prodlouzeny-vikend/