Kdo Vám v Praze kvalitně umyje výlohy po městě i v OC
2 mins read

Kdo Vám v Praze kvalitně umyje výlohy po městě i v OC

Naše zkušenost s firmou A Servis Lipka, s.r.o. a jejich mytím výloh Praha je velmi dobrá. Jsme francouzská módní značka, obchodů máme jen po Praze přes 20, a všechny nám je myje právě tato firma a už minimálně dva roky. Já osobně jsem vedoucí obchodu v jednom dosti navštěvovaném obchodním centru, kdy nám kolem výloh denně projde určitě několik tisíc lidí, a to skutečně nepřeháním.

Jejich mytí máme nastaveno jednou měsíčně jak zvenku, tak zevnitř. A musím říci, že pán, který k nám chodí výlohy mýt, je opravdu spolehlivý. Stačí zavolat, domluvíme se a on přijde. Nestalo se, že by domluvené mytí vypustil či nepřišel. A pokud zrovna nemůže, zkusí vždy zajistit kolegu z firmy.

Každopádně jsme spokojeni. A za sebe můžu říci, že je to i sympatický mladý muž – když přijde, občas spolu vtipkujeme a co vím, s jednou naší pracovnicí si dokonce padli do oka a nezůstalo jen u jednoho rande. Mytí provádí v podstatě skoro stále stejným způsobem, který se osvědčil, k tomu prý používá jen jar a vodu, žádné „okeny“, „cify“ a podobně.

02 Výlohy7

Zvenku přichází obvykle před osmou hodinou, k tomu od nás nikoho nepotřebuje, vevnitř pak už spolupracujeme společně – já či mé pracovnice mu pomůžou odtáhnout figuríny a výzdobu obchodu bokem, on pak umyje vevnitř výlohy (bohužel je tady na to vevnitř méně místa, takže mu vnitřek trvá pochopitelně o něco déle než zvenku) a spolu pak kontrolujeme, jestli na sklech nezůstaly ještě nějaké čmouhy.

Důslednou kontrolu on chápe, i když někdy ho tím asi dusíme až moc. Nicméně zdá se, že má pro to pochopení a že ví, že naše vedení opravdu dost kontroluje, v jakém stavu výlohy máme.

Tak či tak od něj máme vždy kvalitně umyté výlohy, už jsem za ně dostala i párkrát pochvalu od vedení naší společnosti, takže doufám, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat. Za mě dávám rozhodně palec nahoru J.