Když chybí voda
1 min read

Když chybí voda

Tohle léto si zamilovaly děti. Krásně teplo, sluníčko na plné obrátky a celý den u vody, to je ideální podoba prázdnin, jakou si naše děti přejí. Letos se jim jejich přání splnilo. Všichni si chceme užívat v takových parnech osvěžení, ale co ta spotřeba vody? Nastal čas, kdy je nutné využívat náhradní zdroje vody.

Mnoho domů a zahrad si v průběhu let pořídilo rezervoáry na vodu, cisterny nebo studny, které nám poskytují možnost nebýt tak závislí na ostatních zdrojích vody a moci s ní lépe hospodařit. Vodu nezřídka čerpáme z hloubek 5 – 6 metrů. Pro takové hloubky je ovšem nutné kvalitní čerpadlo.

 

Které ale vybrat?

Zahradní čerpadlo Kärcher BP 3 Garden. představuje chytrý způsob zavlažování. Je vhodné pro čerpání vody právě z hloubky kolem 5-6 metrů. Čerpadlo je téměř bezúdržbové a lze jej nainstalovat díky optimalizovanému připojovacímu hrdlu velmi pohodlně bez použití nářadí. Čerpadlo je vybaveno velkým nožním spínačem, a proto se k němu ani nemusíte ohýbat. Dodatečnou vestavbou elektronického tlakového spínače lze zahradní čerpadlo BP 3 Garden doplnit na čerpadlo s automatickou funkcí Start/Stop a tím jej lze použít i pro zásobování domácnosti vodou.

 

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz